Strona główna Sport Piłka nożna Znów drudzy na ogólnopolskim turnieju w Jarocinie

Znów drudzy na ogólnopolskim turnieju w Jarocinie

0

Młodzi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali znów zaprezentowali się z fantastycznej formy podczas silnie obsadzonego, ogólnopolskiego turnieju rocznika 2009 w Jarocinie. Po drugiej lokacie rocznika 2010, tym razem podopieczni Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka ponownie sięgnęli po tytuł wicemistrzowski…

Kolejny weekend w Jarocinie i kolejne drugie miejsce. Jestem zadowolony z postawy drużyny. Zebraliśmy mnóstwo cennego doświadczenia, rywalizując z drużynami z całej Polski. Natan Dudek wybrany został do tego najlepszym piłkarzem turnieju, ale cała nasza drużyna zasługuje na pochwałę. Każdy miał swój udział i myślę, że pomimo porażki w finale, jak już opadną emocje, to wszyscy będą zadowoleni. Pracujemy dalej – przed nami ostatnia kolejka w lidze dolnośląskiej – komentował zaraz po turnieju Mariusz Krupczak, trener młodzików IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Przypomnijmy, że w niedzielę, 21 listopada zagramy na wyjeździe z Łużycami Lubań. Wygrana zagwarantuje nam brązowe medale mistrzostw Dolnego Śląska.

W Jarocinie w decydującej fazie turnieju byliśmy królami serii rzutów karnych. W półfinale turnieju po remisie w regulaminowym czasie gry pokonaliśmy finalnie w serii rzutów karnych Akademię Piłkarską Reissa Poznań. W wielkim finale zawodów spotkaliśmy się z Orlikiem Poznań. Podstawowy czas gry to bezbramkowy remis i znów potrzebna była wojna nerwów. Tym razem biało-zieloni nieznacznie musieli jednak uznać wyższość przeciwników, plasując się ostatecznie na znakomitym, drugim miejscu podium. Trzeci plac dla Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań, która w małym finale rozprawiła się z MKS-em Wicher Kobyłka.

Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Oleś, Sikora, Hajduga, Jedliński, Fedusiv, Zienkiewicz, Stelmach, Dudek, Duda, Zwierzyna, Monica, Jeziorny, Krystyniak, Studnicki, Podolski, Szukalski, Mrzygłód.

Poprzedni artykułBlisko 25 tys. nowych zakażeń w kraju. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?
Następny artykułZanim zima wszystkich zaskoczy. Inspektor nadzoru budowlanego i policja przypominają o obowiązkach