Strona główna 0_Slider Żegnamy się na kilka miesięcy ze stadionem przy Śląskiej

Żegnamy się na kilka miesięcy ze stadionem przy Śląskiej [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w ostatnim w tym roku pojedynku o ligowe punkty rozgrywanym na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podejmują groźny zespół GKS-u Mirków/Długołęka, który do niedawna mógł pochwalić się serię siedmiu kolejnych spotkań bez porażki. Startujemy o 13.00 – zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Rozpoczynamy spotkanie – sporo zmian w wyjściowej jedenastce biało-zielonych!

3′ – mocno pressuje zawodnika GKS-u Paszkowski – piłka niestety po kontakcie z nogą naszego zawodnika wychodzi poza linię końcową.

6′ – jak na razie dość wolne tempo – bez groźniejszych sytuacji.

7′ – i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – przeprowadzamy fantastyczną akcję na 1:0! Szymon Tragarz z prawej strony pola karnego podaje do Grzegorza Zygadło i wychodzimy na prowadzenie!!!

11′ – rzut wolny dla gości – dośrodkowanie w nasze pole karne – górą defensorzy biało-zielonych.

15′ – tempo próbują nieco podkręcić goście, ale bardzo pewnie spisuje się jak na razie blok defensywny świdnickiego zespołu.

19′ – stały fragment gry – dośrodkowanie w nasze pole karne z rzutu rożnego i gol wyrównujący na 1:1!!!

24′ – grają piłką gospodarze, nie wypuszczają od kilku chwil rywali z własnej połowy – wciąż nie możemy jednak na dobre sforsować bloku defensywnego Mirkowa.

28′ – próbuje dośrodkowywać Tragarz – niestety nieskutecznie i futbolówka pada łupem golkipera GKS-u.

32′ – bilard w polu karnym gości – uderzenie Sowy broni bramkarz, Tragarz zablokowany, Białas dobijał nieskutecznie, podobnie jak chwilę później Trzyna.

35′ – błąd naszej defensywy – na szczęście bez happy endu dla przeciwników.

40′ – bardzo dobra okazja dla miejscowych – na nasze nieszczęście z piłką minęli się Trzyna i Zygadło, a ta ostatecznie znalazła się pod nogami obrońców GKS-u.

41′ – groźna odpowiedź mirkowian – dobra interwencja Szczepaniuka.

43′ – Paszkowski mógł popisać się dobrym dograniem do Tragarza – niestety Szymon nie zdołał przyjąć mocno dogrywanej piłki w okolicy 16. metra.

45′ – żółta kartka – Palacios.

koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Myrta zastępuje Trzynę.

47′ – od pierwszych sekund bardzo mocną naciskają świdniczanie – czekamy na efekty…

49′ – Paszkowski dopada do piłki we wnętrzu pola karnego i trafia precyzyjnym uderzeniu na 2:1!!!

52′ – cały czas bardzo wysokie tempo utrzymują biało-zieloni – Tragarz uderzał niedokładnie.

53′ – strzela z okolicy linii pola karnego Myrta – dobrze broni Salamaga.

57′ – blisko dopadnięcia do piłki Myrta – w ostatniej chwili uprzedził go jednak golkiper.

58′ – Białasik zmienia Białasa.

60′ – znów groźnie po zamieszaniu w polu karmnym GKS-u – szczęśliwie bronią się rywale.

61′ – Tragarz nawinął obrońcę w polu karnym rywali – jego uderzenie jednak zostało zablokowane – znów było niebezpiecznie!

63′ – mocno z rzutu wolnego uderzał Dubas – piłka minęła jednak światło bramki.

65′ – kontra świdnickiej drużyny – Tragarz niestety kończy tę akcję niecelnym uderzeniem – szkoda!

67′ – Kozachenko wchodzi na boisko za Sowę.

68′ – kontra zespołu rywali – uderzenie na bramkę strzeżoną przez Szczepaniuka niedokładne.

70′ – bardzo mocno z rzutu wolnego uderzył Szuba – piłka obiła jednak mur.

72′ – groźny strzał Białasika – piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

76′ – z naszej nieskutecznej kontry wzięła się niestety akcja rywali – dobrze interweniuje jednak Szczepaniuk.

80′ – fantastyczna bomba z około 35 metrów Kozachenko – piłka obija poprzeczkę! Stadiony świata gdyby to wpadło!

81′ – boisko opuszcza Zygadło, w jego miejsce Kusio.

83′ – Pasek zastępuje Tragarza.

85′ – Szuba – żółta kartka.

88′ – dośrodkowanie w nasze pole karne – dobrze interweniują gospodarze.

90′ – Polak zmienia Kasprzaka.

koniec spotkania – wygrywamy 2:1!

Poprzedni artykułPaka dla zwierzaka. Pomóż podopiecznym schroniska!