Strona główna 112 Ukradli flagi pod okiem kamery

Ukradli flagi pod okiem kamery [FOTO]

0

Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach udostępnili ujęcia z nagrania wykonanego przez kamerę monitoringu, która zarejestrowana moment kradzieży flag. – Wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji – piszą przedstawiciele OSiR, zwracając się do sprawców.

Do kradzieży flag wywieszonych przed wejściem do Wodnego Centrum Rekreacji przy ulicy Mieszka Starego 8 miało dojść 12 listopada. – Niestety czasem bywa też tak, że pokusa bycia fajnym przed kumplami bywa za mocna… tylko naprawdę nie wpadliście chłopcy na pomysł, że możecie wystąpić w rolach głównych np. na monitoringu? Może mały konkurs na tytuł filmu? Nasza propozycja – „Skrojone flagi 2”. Film ma spory potencjał na komedię, szczególnie kiedy jeden z Was ściągnął drugiemu portki – napisali za pośrednictwem mediów społecznościowych pracownicy świebodzickiego OSiR.

Chłopaki, wszystko widać jak na dłoni. Czekamy do piątku na zwrot flag w sekretariacie OSiR Świebodzie bez konsekwencji. Po tym terminie nawet Ojciec Mateusz Wam nie pomoże. PS. Wideo z tańca po ściągnięciu flag raczej nie polepszyło Waszej sytuacji – dodali.

/OSiR Świebodzice, opr. mn/

Poprzedni artykułPo pożarze kamienicy Rynek 25. Tymczasowe zadaszenie ma ją ochronić przed dalszą dewastacją [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPracownicy socjalni nagrodzeni. Co z wyczekiwanymi przez nich podwyżkami? [FOTO]