Strona główna Wydarzenia Świdnica Przygarnij stacjonarną skarbonę WOŚP!

Przygarnij stacjonarną skarbonę WOŚP!

0

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na 30 stycznia 2022, ale już od 10 grudnia 2021 wystartują skarbony stacjonarne i mogą zbierać datki w sklepach, firmach, punktach usługowych. W tym roku środki zbierane będą na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Świdnicki Sztab WOŚP działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury zachęca do wystawienia Sztabowych Puszek Stacjonarnych w firmach, sklepach, punktach usługowych, przychodniach znajdujących się na terenie Świdnicy. Puszkę najlepiej ustawić w miejscu, w którym pracownicy mają największy kontakt z klientem (np. przy kasie, w recepcji, itp).

Skarbonę można zarejestrować poprzez stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl w „zakładce zgłoś firmę lub wydarzenie”, ale
opiekunowie Sztabowych Puszek Stacjonarnych (np. właściciele małych przedsiębiorstw, organizatorzy wydarzeń) mogą także samodzielnie założyć konto na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej, w formularzu wybierają Sztab, z którego pobrana zostanie puszka kwestarska przed kwestą, a po jej zakończeniu zostanie rozliczona.Szefowie Sztabów będą posiadać możliwość akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia Sztabowej Puszki Stacjonarnej.

Więcej informacji można uzyskać w sztabie WOŚP w Świdnickim Ośrodku Kultury: [email protected], 74 851 56 54, 605 821 750. Pomożemy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po uzyskaniu pisemnej zgody Fundacji WOŚP, dostajecie zaproszenie telefoniczne lub mailowe do naszego sztabu po puszkę, którą również u nas rozliczacie 30 stycznia 2022 r. Zbiórka publiczna do Skarbon Stacjonarnych w placówkach Organizatora może odbywać się w dniach 10.12.2021 r. – 30.01.2022 r. – dodaje świdnicki sztab.

/inf. sztab WOŚP w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułMobilny gabinet dentystyczny odwiedzi świdnickie szkoły i przedszkola
Następny artykułPatriotycznie i na sportowo. Narodowe Święto Niepodległości w powiecie świdnickim [PROGRAMY]