Strona główna Artykuł sponsorowany Prezent na 25 rocznicę ślubu dla rodziców

Prezent na 25 rocznicę ślubu dla rodziców

0

25 rocznica ślubu jest inaczej zwana srebrnymi godami. Często małżonkowie decydują się hucznie świętować taką uroczystość. Nic dziwnego. Srebrne gody to ważne wydarzenie, które się nie powtórzy, a 25 lat razem to całkiem sporo czasu.

Wiele przez te lata zdążyło się wydarzyć. W ciągu tych 25 lat małżonkowie zdążyli przeżyć wiele wspaniałych chwil i zdobyć cenne doświadczenie życiowe. W tym czasie także wychowali dzieci, czyli Was. Jest to doskonała okazja, aby wyrazić rodzicom wdzięczność i pokazać, że cieszycie się, że wciąż trwają u swego boku.

Jak uczcić 25 rocznicę ślubu?
Wspólne świętowanie rocznicy ślubu to doskonały pomysł! Pomyślcie w jaki sposób możecie zaskoczyć rodziców? Może zrobicie im niespodziankę i zorganizujecie przyjęcie w swoim domu lub lokalu? W ten jeden dzień można zaprosić rodzinę, przyjaciół i znajomych, którzy 25 lat temu przybyli także na ich ślub. Bez wątpienia jubilaci nie będą mogli powstrzymać radości, widząc zaproszonych gości. Będzie jeszcze bardziej uroczyście, jeśli przy okazji połączycie imprezę z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

Świetnym pomysłem z okazji rocznicy jest przygotowanie pokazu slajdów, lub krótkiego filmiku z najważniejszymi chwilami z ich życia. Jest to piękny sposób, aby wprawić rodziców w zachwyt, a jednocześnie zrobić im tym wzruszający prezent.

Kilka wspaniałych pomysłów na prezent na 25 rocznice ślubu

Na tak wyjątkową okazję warto przygotować piękny upominek, który będzie dla rodziców pamiątką i na zawsze zapisze w ich pamięci 25 rocznicę ślubu. Jaki powinien być idealny prezent? Doskonałym wyborem są personalizowane podarunki. W tym wypadku zdecydowanie warto postawić na produkty z grawerowaną dedykacją lub osobistymi życzeniami.

Przygotowaliśmy kilka propozycji upominków na rocznicę ślubu, które znajdziesz w naszej ofercie.

Oryginalny prezent
Obraz zdjęcie na płótnie. To pomysłowy podarunek! Wybierz jeden z przygotowanych na tę okazję projektów i dodaj wyjątkowe zdjęcie lub zestaw ze sobą kolaż zdjęć oraz podpis, a my wydrukujemy je na prawdziwym płótnie.

Wyjątkowy prezent
Personalizowany album na zdjęcia. Wykonany z białej eko- skóry prezentuje ponadczasową elegancję.  To bardzo praktyczny upominek, który pomieści zdjęcia wykonane w ciągu tych 25 lat np. w  święta, urodziny, walentynki i inne okazje. Rodzice na pewno z chęcią obejrzą je w wersji tradycyjnej – papierowej.

Doskonały prezent
Biżuteria to także znakomity prezent na rocznicę ślubu. W tym przypadku upominki będą dwa osobne, dla mamy i taty. Dla mamy w prezencie najlepiej sprawdzi się naszyjnik z modnej kolekcji, koniecznie z grawerem. Dla taty sprawdź modele spinek do mankietów. Oba prezenty zapakujemy w  eleganckie pudełka z tabliczką, na której mogą znaleźć się osobiste życzenia.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOkrojona przebudowa wejścia na letni basen. Więcej chętnych do wykonania prac
Następny artykułDobrze mieć wybór. Debata o prawach kobiet