Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 33-latek poszukiwany w związku z zaległą karą pozbawienia wolności ale odpowie również za posiadanie narkotyków, które ujawnione zostały przy nim w chwili zatrzymania.

Policjanci z Jaworzyny Śląskiej prowadzili działania w kierunku ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 2 lat.
Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 33-latku ukryty w odzieży woreczek strunowy z białą pastą, która została zabezpieczona przez policjantów. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono kilkadziesiąt porcji tego narkotyków.
Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 33-latek aresztu.
/Źródło KPP w Świdnicy/

![Świdniccy kryminalni zabezpieczyli prawie 9 kg niedozwolonych substancji [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-Swidnica-238x178.jpg)
![Uszkodzone przyłącze gazowe w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-238x178.jpeg)

![Świdniccy kryminalni zabezpieczyli prawie 9 kg niedozwolonych substancji [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-Swidnica-100x75.jpg)
![Uszkodzone przyłącze gazowe w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-100x75.jpeg)



![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)