Strona główna Artykuł sponsorowany Kwiaty w Krakowie na ślub

Kwiaty w Krakowie na ślub

0

Przy organizacji ślubu i wesela każdy szczegół ma duże znaczenie. Pary młode bardzo starannie dobierają salę weselną, zespół, fotografa, stroje ślubne oraz dekoracje. Dla pań bardzo istotne jest także to, jak będą wyglądały bukiety ślubne.

Gdzie kupić bukiety ślubne?
Kwiaty w Krakowie na ślub najlepiej jest zamawiać w dobrze znanych, lokalnych kwiaciarniach. Możliwe jest także zamawianie bukietów przez Internet, jednak jest to mniej bezpieczna opcja w sytuacji, gdy bukiety wysyłane są z daleka. Ich świeżość jest bardzo ważna. Niekiedy też bukiety są częścią szerszej usługi, na którą składa się dekoracja sali, kościoła i samochodu.

Od czego zależy cena bukietu?
Przyszła pani młoda bardzo często zastanawia się, ile będą kosztowały bukiety ślubne. Standardowa cena za cały komplet czyli bukiet dla panny młodej, mniejszy bukiet dla świadkowej i dwie przypinki dla panów waha się wokół kwoty 500 zł. Oczywiście można zamówić bukiety dużo droższe oraz nieco tańsze. Wyższa cena jest związana z bukietami na konstrukcji kuli, które posiadają mikrofon. Z kolei najmniej trzeba zapłacić za bukiet, na który składają się po prostu zebrane i związane kwiaty. Duże dopłaty występują wtedy, gdy klient wybierze dane kwiaty poza sezonem. Dużo zasadniejsze jest korzystnie z kwiatów, które kwitną w aktualnym miesiącu, bo będą one nie tylko tańsze ale i ładniejsze. Ostateczna cena zależeć też będzie od ilości wybranych dodatków i zdobień.

Jak wybrać najpiękniejszy bukiet?
Zanim wybierzemy się do kwiaciarni warto odwiedzić w Internecie profil lub stronę kwiaciarni i przejrzeć dostępne wiązanki. Wybór jest dzisiaj naprawdę duży. Powodzeniem cieszą się piwonie, róże, frezje, eustoma i goździki. Nie brakuje też bukietów z dalią, hortensją, liliami i storczykami. Coraz więcej osób decyduje się na bukiety, w których to nie kwiaty dominują, tylko ozdobne rośliny zielone. Bukiet należy dobierać względem własnych upodobań i ulubionych kolorów. Warto zwrócić uwagę na to, żeby kolory pasowały do sukni ślubnej. Cennymi radami zawsze służą też panie florystki.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułFirma Capricorn S.A. dołączyła do międzynarodowej Grupy Uponor
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO]