Strona główna Artykuł sponsorowany Idealny biustonosz

Idealny biustonosz

0

Dobrze dopasowana bielizna sprawi, że kobieta będzie się czuła komfortowo. Wybór odpowiedniego biustonosz może czasem sprawić problem. Są różne rozmiary i fasony a idealne dopasowanie tej części bielizny do sylwetki to prawdziwa sztuka. Każda pani powinna wiedzieć jak dobrać stanik.

Idealnie dobrany biustonosz
Odpowiednio dopasowany stanik nie może być zbyt ciasny ani zbyt luźny, nie może nigdzie uwierać ani uciskać, a piersi muszą ładnie wypełniać miseczki. Jest kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę. Piersi muszą całkowicie wypełniać miseczki, a biustonosz powinien przylegać do mostka. Ramiączka nie powinny wbijać się w ciało, a stanik pod biustem nie może być zbyt luźny lub uciskać. Wiedza na temat jak dobrać stanik jest bardzo istotna, ponieważ źle dobrana ta część bielizny może powodować ból i deformację. Żeby poznać swój rozmiar biustonosza, należy skorzystać z kalkulatora rozmiaru stanika. Wystarczy zmierzyć obwód w biuście i pod biustem, a kalkulator wskaże wielkość miseczki. Należy pamiętać, że rozmiar stanika może się zmieniać i w związku z tym należy takie pomiary powtarzać co kilka miesięcy.

Jak dobrać stanik do kształtu biustu?
Kształt piersi jest uwarunkowany czynnikami genetycznymi, wagą, wiekiem i aktywnością fizyczną. Chcąc dobrze dopasować biustonosz, należy zwrócić uwagę na kształt swojego biustu. Piersi mogą być w kształcie gruszki, łezki, dzwonka lub jabłka. Należy też zwrócić uwagę na to, czy są symetryczne i blisko siebie osadzone. Panie, które posiadają piersi różnej wielkości powinny dopasować rozmiar biustonosza do większej piersi. Małe piersi można optycznie powiększyć decydując się na odpowiedni fason stanika, jak np. balkonetka. Duży biust dobrze będzie wyglądał w fasonach mocniej zabudowanych. Wskazówki jak dobrać stanik przydadzą się zarówno właścicielkom dużych, jak i małych biustów.

Fasony biustonoszy
Fason biustonosza jest równie ważny, jak i jego rozmiar. Jego krój powinien być dopasowany do osobistych preferencji oraz kształtu piersi. Dobrze dopasowana, piękna bielizna sprawi, że każda kobieta poczuję się atrakcyjna. Idealnie dopasowany biustonosz gwarantuje większą pewność siebie. Panie które zastanawiają jak dobrać stanik, mogą skorzystać z porad zamieszczonych na blogach. Do bluzki lub sukienki z dekoltem w kształcie litery V dobrze będzie pasował stanik mniej zabudowany, który zbierze piersi po bokach i je uniesie. Dla kobiet, które chcą eksponować jędrne, kształtne piersi idealny będzie model biustonosza odsłaniający górną część piersi. Do stylizacji z odsłoniętymi ramionami można założyć bardotkę lub elegancki gorset.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKolejny mecz na szczycie i gra o piąty skalp z rzędu!
Następny artykułOśrodek Terapii i Leczenia Uzależnień – alkohol, narkotyki, hazard – wysoka skuteczność!