Po wyjazdowej wygranej z Klubem Sportowym Basket Legnica, koszykarze Domino Polonii Świdnica po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentują się przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych Pawła Domaradzkiego będzie UKS Gimbasket Wrocław.
Spotkanie w Legnicy było bardzo zacięty, ale koniec końców w drugiej części gry świdniczanie odwrócili losy rywalizacji iw ostatniej kwarcie postawili kropkę nad „i”. Teraz czas na starcie z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska. Gimbasket na inaugurację został rozbity w derbach Wrocławia przez zespół Exact Systems Śląsk Wrocław, przegrywając 49:97. Teraz czas na kolejkę numer dwa w rozgrywkach III ligi koszykówki mężczyzn. Spotkanie pomiędzy Domino Polonią Świdnica a UKS-em Gimbasket Wrocław odbędzie się w niedzielę, 3 października. Początek meczu rozgrywanego w hali na Zawiszowie o 17.30 – wstęp wolny!
2. kolejka:
Chrobry XXI Kłodzko – Exact Systems Śląsk Wrocław 70:96
Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice – MKS Basket Szczawno Zdrój
Klub Sportowy BASKET Legnica – ZZKK Orzeł Ziębice
Domino Polonia Świdnica – UKS Gimbasket Wrocław
/MDvR/



![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)


![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




