Strona główna Wydarzenia Żarów Wszystkich Świętych w Żarowie. Będą zmiany w organizacji ruchu

Wszystkich Świętych w Żarowie. Będą zmiany w organizacji ruchu

0

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. To przede wszystkim czas zadumy i refleksji, ale także porządkowania grobów bliskich oraz wzmożonego ruchu na drogach. W rejonie cmentarza komunalnego w Żarowie tradycyjnie zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego.

W związku z przypadającym w poniedziałek, 1 listopada Świętem Zmarłych w rejonie cmentarza komunalnego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Wjazd na cmentarz obowiązywał będzie od ulicy Armii Krajowej, wyjazd drogą za cmentarzem. Prosimy o stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywać od piątek, 29 października do środy, 3 listopada 2021 roku – informuje Wojciech Lesiak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Pamiętajmy, żeby w tych dniach zachować szczególną ostrożność i bezpieczeństwo. Pamiętajmy o czasowej zmianie organizacji ruchu w rejonie cmentarza. Parkujmy samochód w miejscach wyznaczonych pamiętając, aby nie zastawiać drogi innym. Udając się na cmentarz zabierzmy z pojazdu atrakcyjne przedmioty i dokumenty, samochód zamknijmy uruchamiając urządzenia alarmowe – apelują żarowscy urzędnicy.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułPrzysmaki dla psa – po co i kiedy je podawać?
Następny artykułWyróżniono najlepszych dolnośląskich sportowców i trenerów. Są nasi przedstawiciele!