Strona główna Kultura Świdnickie spotkanie fanów Alice in Chains, Metalliki i Depeche Mode

Świdnickie spotkanie fanów Alice in Chains, Metalliki i Depeche Mode

0

16 października w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się “Maraton projekcji koncertowych”. Na fanów czeka ponad 5 godzin obrazu i muzyki odtwarzanych z wydawnictw DVD i Blu-ray, które świdniccy fani muzyki wskazali w ankiecie organizowanej przez ŚOK.Najwięcej głosów zdobyło wydawnictwo Alice in Chains “MTV Unplugged”. Kameralny koncert nagrany w 1996 roku do dziś cieszy się wielkim uznaniem zarówno fanów grunge’u jak i szeroko pojętego rocka.

Na drugim miejscu uplasował się tytuł Metallica „S&M2”, czyli najnowszy (2019 r) występ ikony metalu z muzykami orkiestry symfonicznej San Francisco.

Depeche Mode to numer 3. na liście życzeń świdniczan do obejrzenia. Wydawnictwo „Tour of the Universe” to zapis koncertu w Barcelonie z 2009 roku.

Każde z tych wydawnictw powstawało w innej dekadzie, przez co różnią się możliwościami technicznymi użytymi podczas produkcji, ale też koncepcją przedstawienia repertuaru. W cenie karnetu (10 zł) będzie można obejrzeć i porównać wszystkie projekcje wg. następującego harmonogramu:

17:00 bramka
17:30 Depeche Mode – Tour of the Universe (blu-ray)
20:00 Alice In Chains – MTV Unplugged (dvd)
21:15 Metallica – S&M2 (blu-ray)

Sprzedaż na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

/ŚOK/

Poprzedni artykułCo myślą najlepsi kierowcy o swoim starcie w 49. Rajdzie Świdnickim-Krause? [FOTO]
Następny artykułEnergia ze słońca w szkołach powiatu świdnickiego