Strona główna Artykuł sponsorowany Kursy zawodowe drogą do sukcesu

Kursy zawodowe drogą do sukcesu

0

Wiele osób nie jest w stanie znaleźć pracy we własnym zawodzie. Trud włożony w wykształcenie nie pozwala na znalezienie satysfakcjonującego stanowiska? Nic straconego, zainwestuj w swoją przyszłość zapisując się na kursy zawodowe, dzięki czemu rynek pracy będzie stał przed Tobą otworem. Gotowi na dawkę praktycznej wiedzy?

Kursy na wózki widłowe – łatwa metoda na szybkie znalezienie pracy
Z wózków widłowych korzysta ogromna część przedsiębiorstw. Skład budowlany, magazyn czy hurtownia to miejsca, w których praca bez wózków widłowych jest praktycznie niemożliwa. Istnieje wiele rodzajów wózków, a ich wybór uzależniony jest od specyfiki pracy. Warto zatem postawić na kursy na wózki widłowe, które kończą się państwowym egzaminem dającym kompleksowe uprawnienia.

Wózkiem widłowym może operować osoba, która ukończyła 18 rok życia i dysponuje zaświadczeniem kwalifikacyjnego Dozoru Technicznego, uprawnieniem maszynisty ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, bądź książką operatora maszyn roboczych z wpisem w zakresie obsługi wózków podnośnikowych.

Każdy dobry ośrodek szkoleniowy wyposażony jest w nowoczesne modele wózków widłowych, które umożliwiają efektywną naukę i zdobywanie konkretnej praktyki. Kursy na wózki widłowe zazwyczaj odbywają się w halach treningowych czy zakładach pracy.

Kursy na koparki

Kursy na koparki to wspaniała perspektywa znalezienia bardzo dobrze płatnej pracy. Uprawnienia dzielimy na:

– koparki jednonaczyniowe kl. III (kurs na operowanie koparkami o masie całkowitej do 25 ton),
– koparki jednonaczyniowe kl.I (kurs umożliwia operowanie koparkami wszystkich typów),
– koparkoładowarki kl. III – (kurs na wszystkie typy koparkoładowarki).

Każdy kurs na koparkę prowadzi ośrodek szkolenia kierowców. Dzieli się go na cześć teoretyczną, praktyczną oraz na egzamin państwowy przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Kursy na koparkę wymagają zaangażowania i chęci poznania wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej. Ośrodek szkolenia kierowców dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn, dzięki czemu zdobywanie praktyki i koniecznych umiejętności do wykonywania pracy jest dla kursanta znacznie ułatwione. Za szkolenie praktyczne odpowiadają instruktorzy z dużym doświadczeniem.

Jak widać, kursy to wspaniała propozycja dla przebranżowienia. Dobrze płatna i stabilna praca w obecnych czasach to prawdziwy skarb, dlatego warto zadać sobie odrobinę trudu i skorzystać z kursów na wózki widłowe czy koparki. Do dzieła!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDlaczego warto wybrać świece sojowe?
Następny artykułNaszyjnik z kamieni – jak nosić?