Strona główna 0_Slider Jesienne fotografowanie w Świdnicy

Jesienne fotografowanie w Świdnicy [KONKURS]

0

Zmienna aura jesieni daje się odczuć w coraz zimniejszych i przeplatanych deszczami dniach. Powoli nabiera też jesiennych barw otaczająca przyroda. Przy oknie pogodowym warto wybrać się na spacer, by podziwiać urokliwe pejzaże z żółtymi, pomarańczowymi, czerwonymi koronami drzew czy przyprószonymi liśćmi parkowymi alejkami. Przy okazji można też zrobić zdjęcie do naszego jesiennego konkursu. Do wygrania aż 10 biletów do świdnickiego kina.

Jesień w Świdnicy, październik 2021, fot. Dariusz Nowaczyński
Jesień w Świdnicy, październik 2020, fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do naszego konkursu „Jesienne fotografowanie”. Podczas spaceru w najbliższym czasie z pewnością nie zabraknie możliwości znalezienia wyjątkowych kadrów, ujmujących piękno przyrody czy architektury Świdnicy lub okolic – w szacie jesiennej. Jedną wybraną fotografię własnego autorstwa należy przesłać na adres: [email protected]. Mail musi zawierać także imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl. Wiadomość należy zatytułować: „Jesień”.

Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Laureaci konkursu otrzymają zaproszenia do kina. Do wygrania jest aż 10 biletów na dowolne seanse w świdnickim Cinema3D. Ponadto zwycięskie zdjęcia zostaną zamieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 29 października do godz. 10.00, wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie lub mailowo. Powodzenia!

/red./