Strona główna 0_Slider Jesień w Świdnicy i w okolicach. Zobacz wyjątkowe zdjęcia naszych czytelników

Jesień w Świdnicy i w okolicach. Zobacz wyjątkowe zdjęcia naszych czytelników [FOTO]

0

W październiku mieliśmy możliwość niejednokrotnie obserwować przepiękne pejzaże naszej polskiej złotej jesieni. Pojawiające się słoneczne dni dały też okazję do uchwycenia przez naszych czytelników wspaniałych jesiennych krajobrazów w Świdnicy i w okolicach, przepełnionych barwami żółci, czerwieni, pomarańczu czy brązu. Zobacz nagrodzone zdjęcia, zgłoszone do naszego konkursu „Jesienne fotografowanie ”.

Świdnica – Rynek, 23 października 2021 r., fot. Paweł Towiański

Na początku października zaprosiliśmy Państwa do naszego konkursu „Jesienne fotografowanie” i do przesłania do nas zdjęć (własnego autorstwa), ujmujących piękno przyrody czy architektury Świdnicy lub okolic – w szacie jesiennej. Do wygrania były bilety do Cinema3D. Ze względu na ogromne zaangażowanie naszych czytelników, którzy wysłali do nas ponad 50 zgłoszeń, postanowiliśmy zwiększyć pulę nagród z 10 do 20 zaproszeń do świdnickiego kina. Dzięki temu nagrodziliśmy więcej wyjątkowych ujęć jesieni naszych czytelników.

Galeria nagrodzonych zdjęć – jesień w Świdnicy i w okolicach

Ostatecznie jury konkursowe wybrało 10 zdjęć, a każdy z autorów otrzymał po 2 bilety do Cinema3D w Świdnicy. Nagrody zdobyli: Paweł Towiański, Julita Kazimierska, Adelajda Lebioda, Rafał Dobrowolski, Katarzyna Krzyż, Helena Łukaszewska, Jacek Teuerle, Konrad Stebel, Oskar Gut i Jerzy Kaczkowski. Dodatkowo zwycięskie zdjęcia można zobaczyć w naszej „Fotogalerii Czytelników”. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do nas fotografie!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułBiało-zielone celują w czwarty triumf z rzędu, ale łatwo nie będzie
Następny artykułNatarczywie dzwonił domofonem do wielu mieszkańców. Nietrzeźwy sprawca był poszukiwany [Interwencje straży miejskiej]