Strona główna 0_Slider Fantastyczny występ Tygrysów podczas mistrzostw Polski!

Fantastyczny występ Tygrysów podczas mistrzostw Polski!

0

Za nami Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF oraz Mistral Kids CUP – Będzin 2021. Do rywalizacji stanęło blisko 450 zawodników z 39 miast z całej Polski. Na starcie nie zabrakło oczywiście wojowników ze Świdnicy.

Pierwszego dnia świetna dyspozycja świdnickich zawodników pomogła całemu zespołowi Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger wygrać klasyfikację generalną Mistrzostw Polski ITF.

Wojciech Pławecki

Drugiego dnia zawodów do rywalizacji stanęły młodsze dzieci, które zaczynały swoją sportową przygodę podczas Mistral Kids. Organizator turnieju zadbał, aby debiut na zawodach dla wszystkich uczestników i ich rodziców był miłą przygodą i świetnym wyzwaniem. Najmłodsi świdniczanie wywalczyli 4 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe medale. Świetny start naszych zawodników na zawodach to zasługa pracy całego naszego zespołu. Pragnę podziękować wszystkim trenerem, asystentom i sędziom za wspaniałą współpracę. Wielkie ukłony w stronę rodziców, którzy stworzyli świetną sportową atmosferę na trybunach – podsumował świdnicki trener, Tomasz Bohuszewicz.