Strona główna 0_Slider Dla kogo powiatowe derby?

Dla kogo powiatowe derby? [RELACJA LIVE]

0

Już za moment rozpocznie się pojedynek w ramach 9. kolejki grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi, w którym gospodarze – piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmą AKS Strzegom, Start spotkania zaplanowano na godz. 13.00 – zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład gości: Kokiel, Rytko, Zieliński, Krupnik, Bogacz, Cukier, Sawicki, Morawski, Domaradzki, Sadowski, Emeka.

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – wrzutka w pole karne AKS-u – dobrze radzą sobie obrońcy gości.

5′ – znakomicie rozpoczynają to spotkanie świdniczanie – 1:0 Szymon Tragarz, który opanował piłkę w polu karnym i nie dał szans bramkarzowi rywali!!!

7′ – rzut wolny dla strzegomian – dośrodkowanie w pole karne, dobrze radzą sobie świdniccy defensorzy.

11′ – po raz kolejny na bramkę AKS-u uderzają gospodarze – Paszkowski główkuje, broni Kokiel.

15′ – cały czas inicjatywę posiadają gospodarze, szukając okazji do kolejnych trafień.

17′ – ucierpiał w jednym ze starć Paszkowski – wszystko jest w porządku – zawodnik biało-zielonych wraca do gry.

21′ – Szuba uderza z dystansu – piłka przelatuje obok bramki.

23′ – na bramkę uderzają strzegomianie – dobrze interweniuje Kot.

24′ – kontra miejscowych – skończyło się jednak tylko na zagrożeniu.

26′ – w starciu z Kotem ucierpiał Emeka – wraca już do gry.

30′ – pół godziny gry za nami – więcej piłką grają biało-zieloni, ale brakuje precyzji i wykończenia.

35′ – Szuba świetnie dogrywa piłkę z rzutu rożnego, główkuje Myrta, ale niecelnie. To była znakomita okazja na 2:0!

39′ – Zygadło – żółta kartka.

42′ – świdniczanie wychodzą z bardzo groźną kontrą – Myrta niestety zagrał nieskutecznie i piłka wróciła pod nogi zawodników AKS-u.

44′ – Sowa – żółta kartka

45′ – z rzutu wolnego uderzał Domaradzki – broni Kot.

45′ – sędzia dolicza 3 minuty.

45+’ – Morawski i Emeka z żółtymi kartkami.

koniec pierwszej połowy.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

49′ – Filipczak ogląda żółtą kartkę za faul na Morawskim.

52′ – ostra wrzutka AKS-u w pole karne gospodarzy – dobrze interweniuje Kot.

55′ – Zygadło dobrze dogrywa do Tragarza – ten niestety dla miejscowych uderza obok bramki. Było blisko trafienia na 2:0!

57′ – Myrta – żółta kartka.

60′ – świdniczanie wychodzą z kontrą – źle zagrywa Zygadło i kończy się tylko na zagrożeniu.

61′ – Polak zmienia Filipczaka.

62′ – Zygadło dobrze dośrodkowuje z lewej flanki, pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrywa z kilku metrów Tragarz!

63′ – Trzyna zastępuje Zygadłę.

65′ – bardzo dobra okazja Morawskiego – z rzutu wolnego z 17 metrów uderza jednak tylko w mur.

68′ – bardzo dobra indywidualna akcja Tragarza – jego strzał broni bramkarz AKS-u, dobitka Polaka nieskuteczna.

70′ – Stanuszek zmienia Sawickiego w zespole AKS-u.

73′ – Szuba bezpośrednim strzałem starał się zaskoczyć bramkarza z rzutu wolnego – uratował go obrońca, wybijając piłkę lecącą w światło bramki.

74′ – Pasek wchodzi na boisko za Myrtę.

76′ – kontra świdnickiego zespołu i kolejna znakomita okazja na podwyższenie rezultatu. Tragarz uderza niestety dla gospodarzy niecelnie.

78′ – trwa oblężenie bramki strzegomian. Białasik z wnętrza pola karnego uderza wprost w golkipera.

81′ – Kusio oraz Kotfas pojawiają się na boisku za Białasika i Tragarza.

83′ – znakomita okazja AKS-u – Emeka przegrywa pojedynek sam na sam z Kotem.

86′ – wrzutka gospodarzy w pole karne strzegomian – radzą sobie obrońcy gości.

88′ – Sadowski – żółta kartka.

89′ – Szuba z rzutu wolnego nieznacznie się pomylił.

90′ – sędzia dolicza 5 minut

90+2′ – błyskawiczna kontra gospodarzy – Kacper Pasek trafia na 2:0!!!

koniec meczu – Świdnica wygrywa ze Strzegomiem 2:0!!!

Poprzedni artykułPonad 2000 nowych zakażeń w kraju. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?