Strona główna 0_Slider Teatr na basenie w Świebodzicach

Teatr na basenie w Świebodzicach [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

W nietypowej scenerii – otwartego basenu w Świebodzicach – zaplanowano przedstawienie „Boży Lew” autorstwa Mariusza Anniuka i Łukasza Cieloszyka z główną rolą Michała Koseli, aktora od lat związanego z wałbrzyskim Teatrem Dramatycznym. Wyjątkowym wydarzenie kulturalne odbędzie się już w najbliższy piątek, 3 września. Trzy bezpłatne zaproszenia otrzymują czytelnicy Swidnica4.pl!

Sztuka miała swoją premierę 24 czerwca 2021r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju i cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zyskała aprobatę widzów.

 „Boży Lew’’ to niezwykle sugestywna sztuka sceniczna w formie monodramu. Opowiada o złożoności ludzkich losów – w tej odsłonie na tle tragicznego wydarzenia z przeszłości. W zgodzie z charakterem takiego rodzaju przedstawienia, widzowie stają się jeszcze bliżsi aktorowi, który z kolei nakłania ich do refleksji i interakcji. Cechą charakterystyczną spektaklu jest minimalizm, dedykowana muzyka, oświetlenie oraz tematyka morska łącząca elementy scenografii i tym razem miejsca przedstawienia – basenu zapowiadają organizatorzy niezwykłego wydarzenia.

Niecodzienne przedstawienie teatralne zaplanowano na 3.09.2021r. na godz. 19:30, na terenie Basenu Letniego OSiR Świebodzice przy ul. Rekreacyjnej 1.

Cena pojedynczego biletu: 20 zł, grupowy powyżej 10 osób: 15 zł. Bilety w przedsprzedaży  można nabyć w kasach Wodnego Centrum Rekreacji przy ul. Mieszka Starego 8 oraz w Sekretariacie OSiR przy ul. Mieszka Starego 6. Zamówienia grupowe należy kierować na e-mail: [email protected]

Rozstrzygnięcie konkursu

Jury konkursu ogłoszonego na portalu Swidnica24.pl 28 sierpnia 2021 roku uznało, że najciekawiej odpowiedzieli Jerzy Kaczkowski, Beata Kuzera oraz Kamila Zelek. Każdy z laureatów otrzymuje jedno zaproszenie dla dwóch osób na piątkowy spektakl w Świebodzicach. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.