Strona główna Wydarzenia Świdnica Program „Czyste Powietrze”. Za tydzień spotkanie informacyjne dla mieszkańców

Program „Czyste Powietrze”. Za tydzień spotkanie informacyjne dla mieszkańców

2

Urząd Miejski w Świdnicy zapraszamy mieszkańców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację swojego domu, do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 28 września.

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych założeń programu oraz przekazanie informacji związanych z uzyskaniem dofinansowania. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami/współwłaścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym – informują urzędnicy ze świdnickiego magistratu.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 28 września w godzinach od 16.30 do 18.00 w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Armii Krajowej 47 w Świdnicy (I piętro). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też osoby chcące wziąć udział w spotkaniu, proszone są o potwierdzenia uczestnictwa do poniedziałku, 27 września, na adres mailowy: [email protected] lub telefonicznie: 74/856 28 86.

Więcej informacji o programie “Czyste Powietrze” znaleźć można na stronie internetowej czystepowietrze.gov.pl.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułPięciu kierujących „na podwójnym gazie”. Rekordzista miał blisko 3 promile
Następny artykułRadosny Szarik szuka nowego domu