Strona główna Sport Inne Paweł Fajdek odwiedził Świebodzice

Paweł Fajdek odwiedził Świebodzice

0

W tym tygodniu burmistrza Świebodzic, Pawła Ozgę oraz jego zastępcę Tobiasza Wysoczańskiego odwiedził Paweł Fajdek, utalentowany lekkoatleta, urodzony w Świebodzicach, który specjalizuje się w rzucie młotem.

Podczas kariery zdobył wiele osiągnięć i tytułów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jest czterokrotnym mistrzem świata, w tym najmłodszym mistrzem globu w historii, mistrzem Europy i rekordzistą Polski. Podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 Paweł Fajdek wywalczył brązowy medal, rzucając młotem na odległość 81,53 m. Sportowiec na spotkanie przybył z brązowym krążkiem, który ma dla niego niezwykłą wartość. Burmistrz miasta wraz z zastępcą serdecznie pogratulowali Pawłowi Fajdkowi zdobytych osiągnięć sportowych, złożyli również wyrazy uznania za zaangażowanie oraz poświęcenie włożone w przygotowania do zawodów, życząc dobrego zdrowia, kolejnych zwycięstw, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz realizacji planów osobistych i zawodowych. W ramach podziękowania za ogromny wysiłek oraz promocję regionu Paweł Fajdek otrzymał od włodarzy miasta pamiątkowy dyplom, a także kosz wypełniony materiałami promującymi miasto Świebodzice oraz słodkościami z lokalnej firmy.

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułEugeniusz Kępa dołączy do grona Honorowych Obywateli Świdnicy? Mistrz cukiernictwa otwierał serce dla potrzebujących
Następny artykułPiłkarski szlagier w Świdnicy! [BĘDZIE LIVE]