Strona główna Artykuł sponsorowany Mata masująca, którą możesz zabrać w podróż

Mata masująca, którą możesz zabrać w podróż

0

Przyjemny, odprężający masaż kręgosłupa w domowym zaciszu to sposób na przyniesienie ulgi mięśniom oraz pozbycie się negatywnych emocji. Popularność pracy zdalnej powoduje jednak, że obowiązki zawodowe realizowane są nie tylko w biurach w mieszkaniu, ale także w hotelach oraz domkach letniskowych. Czy to możliwe, aby mimo częstych zmian miejsca pobytu, móc nieustannie cieszyć się możliwością wykonania masażu pleców? Tak i pomaga w tym niemiecka marka Casada. Stworzyła maty masujące przeznaczone do używania w samochodzie i poza domem. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o tych urządzeniach.

Czym różnią się maty masujące od innych masażerów?
Marka Casada powstała w 2000 roku, a na polskim rynku pojawiła się siedem lat później. Od początku działalności tworzy produkty, które pomagają dbać o samopoczucie i wewnętrzną równowagę mimo prowadzenia szybkiego, stresującego trybu życia. W katalogu firmy dostępne są zaawansowane urządzenia do masażu takie jak fotele masujące, a także masażery, do których zaliczają się maty masujące. Czym różnią się od innych masażerów? Swoim wyglądem przypominają nakładki na krzesło, lecz we wnętrzu skrywają mechanizmy masujące z nefrytowymi głowicami, które poruszają się w sposób odwzorowujący ruch dłoni profesjonalnego masażysty.

Maty wyposażone są w siedzisko z silnikami wibracyjnymi wykonującymi wibracyjny masaż pośladków. Pozwala na złagodzenie bólu, o który w przypadku długiego siedzenia nietrudno i może zostać sprytnie wykorzystane również do odprężającego masażu stóp. Powróćmy do oparcia z nefrytowymi głowicami. W zależności od wybranego ustawienia mogą wykonywać masaż całych pleców albo wyłącznie wybranego odcinka. Realizują też różne techniki, w tym masaż shiatsu oparty na ugniataniu i wałkowaniu czy masaż ostukujący. Do każdej maty jest dołączony pilot pozwalający na wygodne wybieranie ustawień i kontrolowanie parametrów.

Maty masujące do samochodu i używania poza domem
Te urządzenia mogą być mocowane na krzesła biurowe i używane w trakcie przerwy w pracy albo na przykład ustawiane na kanapie i wykorzystywane w czasie wolnym. Maty masujące nadają się jednak do stosowania poza domem i biurem, choćby w samochodzie. Poszukując najlepszego modelu do samochodu, warto zwrócić uwagę na matę Quattromed III. Ma lekką konstrukcję, dzięki czemu można ją bez wysiłku przenosić oraz jest wyposażona w zasilacz samochodowy. Wystarczy zatem połączyć go z gniazdem zapalniczki samochodowej i przy okazji przerwy w podróży skorzystać z dobroczynnego masażu pleców i pośladków. Postój połączony z taką formą odprężenia pozwoli błyskawicznie odzyskać siły do dalszej jazdy.

Aby dowiedzieć się więcej o matach masujących z oferty tego niemieckiego producenta lub przetestować urządzenia przed zakupem, warto odwiedzić salon firmowy Casada. Będąc na miejscu, można skorzystać z pomocy doradców marki i ich doświadczenia. Specjaliści są też dostępni online. Wystarczy wejść na stronę internetową Casada.pl i zostawić numer telefonu albo wiadomość na czacie. Można również skontaktować się ze specjalistami poprzez e-mail oraz formularz kontaktowy dostępny na stronie. Wybierz najlepszą dla siebie formę kontaktu i uzyskaj odpowiedzi na ważne pytania.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSparingi zakończone, czas na walkę o punkty!
Następny artykułSpotkanie autorskie z Agnieszką Dobkiewicz, autorką książki „Dziewczyny z Gross-Rosen”