Strona główna Artykuł sponsorowany Gdzie warto kupić mieszkanie? Wrocław a rynek pierwotny

Gdzie warto kupić mieszkanie? Wrocław a rynek pierwotny

0

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy rynek nieruchomości przeżywał prawdziwe oblężenie. Do osób szukających swoich pierwszych czterech kątów dołączyło szerokie grono pomniejszych inwestorów, szukających najbezpieczniejszego sposobu na lokatę kapitału. Czym sugerować się, decydując się na nowe mieszkanie? Wrocław to miasto pełne możliwości, w którym bez trudu znajdziesz swe wymarzone miejsce do życia.

Jak znaleźć wymarzone mieszkanie? Wrocław stawia na zróżnicowanie
Stolica Dolnego Śląska to bez wątpienia jeden z najprężniej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce. Miasto nieustannie przyciąga zarówno wysoce wykwalifikowanych specjalistów, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Wrocław należy również do najważniejszych punktów na edukacyjnej mapie Polski, umożliwiając podjęcie studiów przez kilkadziesiąt tysięcy żaków, z których znaczna część decyduje się pozostać w tym mieście.

Tak duża różnorodność osób przyjezdnych od lat znajduje odzwierciedlenie w trendach budownictwa mieszkaniowego. Wiodące wrocławskie firmy deweloperskie tworzą mieszkania o zróżnicowanych metrażach i cenach, dostosowane do oczekiwań studentów czy młodych małżeństw, planujących powiększenie rodziny. Na rynku nie brakuje również ofert stworzonych z myślą o najbogatszych odbiorcach, dla których prestiżowy charakter inwestycji odgrywa pierwszorzędną rolę.

Nova Stoczniova – dla miłośników błogiego spokoju
Wrocławski Zakrzów cieszy się popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i osób, które marzą o kompromisie pomiędzy bliskością wielkiego miasta a kameralnym zakątkiem, pełnym ciszy i spokoju. Jedną z najnowszych inwestycji w północno-wschodniej części miasta jest Nova Stoczniova – kompleks pięciu budynków z przestronnymi, doskonale oświetlonymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i liczbie pokojów, co z pewnością docenią zwłaszcza młodzi rodzice.

niskie bloki mieszkalne, widok z góry

Osiedle Nova Stoczniova | WPBM www.mojdom.com.pl

Pixel House – nowoczesna architektura w centrum miasta
Jeśli należysz do osób, które zakochały się w miejskim klimacie Wrocławia, powinieneś zapoznać się z ofertą Pixel House – budynku przy ulicy Legnickiej, który zapewnia swobodny i nieograniczony dostęp do atrakcji całego miasta. Doskonała komunikacja i atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że Pixel House to jeden z najciekawszych propozycji dla osób ceniących sobie wyjątkową i dynamiczną aurę stolicy Dolnego Śląska.

Bulwar Drobnera – dla miłośników luksusu
Widok na majestatyczną Odrę i wyjątkowy Ostrów Tumski, zrewitalizowane sąsiedztwo i ogromne mieszkania, których powierzchnia przekracza nawet 300 m2 – to właśnie najważniejsze wyróżniki Bulwaru Drobnera, unikatowego kompleksu w samym sercu miasta. Szukasz apartamentu z prawdziwego zdarzenia? Dobrze trafiłeś!

Jak znaleźć idealne mieszkanie? Wrocław stawia na Mój Dom
Zastanawiasz się, który deweloper z wrocławskiego rynku posiada nieposzlakowaną opinię i renomę? Zapoznaj się z ofertą marki Mój Dom – to firma zorientowana w całości na rynek wrocławski, która od wielu lat bierze czynny udział w rozwoju stolicy Dolnego Śląska. Już dziś odwiedź stronę www.mojdom.com.pl i przekonaj się, że Twoje wymarzone cztery kąty znajdują się bliżej niż myślisz!

Marka Mój Dom zaprasza także do biura!
Arkady Wrocławskie, VIII piętro
ul. Powstańców Śląskich 2-4
Wrocław

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZaprószenie, podpalenie, zwarcie instalacji? Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie pożaru zabytkowej kamienicy na świdnickim Rynku [ZDJĘCIA Z WNĘTRZA]
Następny artykułKto ma szansę na Świdnickiego Gryfa? Jest lista nominowanych