Strona główna 0_Slider Walczymy na wyjeździe z Sokołem!

Walczymy na wyjeździe z Sokołem! [RELACJA LIVE]

0

Po inauguracyjnym remisie 2:2 z Pogonią Oleśnica, piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po raz pierwszym w tym sezonie zagrają na boisku rywala. Dziś o godz. 17.00 startuje mecz z Sokołem Marcinkowice – zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Start meczu o 17.00 – poprowadzi go Mateusz Lombardo z KS Legnica.

Rozpoczynamy spotkanie w składzie: Kot, Paszkowski, Salamon, Barros, Kasprzak, Szuba, Filipczak, Białasik, Tragarz, Kotfas, Myrta.

3′ – pierwszy rzut rożny dla świdniczan – kończymy niedokładnym uderzeniem Szuby z okolicy 16. metra.

5′ – cały czas piłką grają goście, z dystansu strzelał Myrta – niedokładnie.

8′ – znakomicie atakujemy prawą stroną boiska, Myrta dograł w pole karne do Tragarza i mamy 1:0 dla biało-zielonych!!!

11′ – fatalna pomyłka arbitra wywołująca śmiech na trybunach, niestety dla nas śmiech przez łzy – zawodnik Sokoła zagrywał ewidentnie ręką we własnym polu karnym – arbiter nakazał jednak grać dalej.

12′ – Kotfas minął kilku rywali w polu karnym, lecz brakło finalizacji.

13′ – spotkanie jak na razie wydaje się być pod kontrolą świdniczan, wyjątkowo krótkie boisko w Marcinkowicach powoduje to, że musimy zachować czujność.

16′ – i stało się – rzut rożny dla gospodarzy, wygrany pojedynek główkowy i mamy remis 1:1!!!

20′ – rzut wolny dla naszej drużyny, uderza Szuba – piłka zablokowana.

21′ – kolejna dynamiczna akcja Tragarza – skończyło się niestety tylko na zagrożeniu.

23′ – Szuba dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego – zamieszanie, w efekcie Barros pakuje piłkę głową do sieci, ale chorągiewka podniesiona – spalony!

27′ – coraz ostrzej zaczynają grać przeciwnicy – już dwóch zawodników z żółtymi kartkami.

30′ – szkoda straconego gola, cały czas przy piłce utrzymują się nasi piłkarze. Liczymy, że przekują to na zdobycie kolejnego gola.

33′ – wolniejszy fragment i tempo meczu – cały czas jednak stroną utrzymującą się przy piłce są biało-zieloni.

35′ – nie radzą sobie obrońcy z Tragarzem, nasz skrzydłowy świetnie minął na lewej flance obrońcę, zagrał w pole karne, a tam piętką na 2:1 trafia Myrta!!!

39′ – rzut rożny dla miejscowych, tym razem piłkę pewnie wyłapuje Kot.

42′ – Filipczak faulował jednego z rywali – krótka przerwa w grze, ale piłkarz Sokoła wraca już do gry.

44′ – piłka przed polem karnym otrzymuje Białasik i mocnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza – piłka przeleciała nad poprzeczką.

45′ – ależ znakomita akcja świdniczan, Paszkowski dogrywał do Myrty, ten z wnętrza pola karnego strzelił niedokładnie.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1!

46′ – zawodnicy wracają na boisko, rozpoczynamy drugą odsłonę.

48′ – rzut rożny dla rywali – dobrze spisują się świdniccy obrońcy.

51′ – Paszkowski efektownym rajdem próbował zaskoczyć rywali – akcja zakończyła się na wysokości 25. metra na trzecim defensorze.

52′ – Salamon – żółta kartka.

53′ – z rzutu wolnego uderzają rywale – piłkę pewnie łapie Kot.

55′ – zaostrza się gra jeśli chodzi o gospodarzy, którzy próbują gonić wynik.

58′ – Szuba dopada do futbolówki na wysokości linii pola karnego, uderza mocna, ale też minimalnie niecelnie.

60′ – coraz więcej chaosu w naszych szeregach – niestety.

61′ – znów dochodzimy do głosu, z wnętrza pola karnego groźnie uderzał Filipczak – niestety dla nas lepszy w tym starciu bramkarz Sokoła.

63′ – i jak na zawołanie mamy znów podkręcenie tempa świdniczan – Tragarz uderzał – obronił bramkarz, ale wskutek dobitki Szymona był już bezradny – prowadzimy 3:1!!!

65′ – Szuba uderza z dystansu – broni golkiper gospodarzy. Staramy się nie dopuszczać do głosu przeciwników i oby tak do końca.

66′ – kolejny gracz Sokoła ogląda żółtą kartkę – to już trzeci zawodnik.

67′ – tracimy piłkę – rywale uderzają na szczęście dla nas niedokładnie.

67′ – w odpowiedzi efektownie przy piłce utrzymał się Filipczak, dograł do Myrty, a ten strzelił niecelnie.

68′ – Salamon wygrywa pojedynek główkowy – piłka znajduje się finalnie pod nogami Filipczaka, który w sytuacji sam na sam trafia na 4:1!!!

70′ – Trzyna zastępuje Kotfasa.

71′ – mamy trochę szczęście, piłka po głowie Szuby trafia w naszą poprzeczkę!

72′ – potrójna zmiana w naszej drużynie – schodzą Filipczak, Białasik i Myrta – wchodzą Kusio, Polak i Kozdrowski.

74′ – Salamon ucierpiał w jednym z powietrznych starć – mamy krótką przerwę w grze. Wygląda na to, że nasz stoper nie będzie w stanie kontynuować gry. Zastępuje go Białas.

78′ – fatalna strata Barrosa – sytuacja jeden na jednego – piłka po interwencji Kota obija poprzeczkę!

79′ – efektowne uderzenie przewrotką zawodnika Sokoła – znów dobrze broni Kot.

82′ – niestety gorszy nasz moment. Zawodnik Sokoła znajduje się niepilnowany w polu karnym i strzela drugiego gola dla swojej drużyny. Prowadzimy wciąż, ale już tylko 4:2!!!

85′ – po strzeleniu gola rywale uwierzyli, że nie wszystko jest jeszcze stracone.

87′ – rzut wolny dla miejscowych – uderzenie bardzo niedokładne.

88′ – Staroń zastępuje Tragarza – strzelca dwóch goli dla naszej drużyny i asystenta przy trafieniu Myrty.

90′ – rzut wolny dla przeciwników z niemalże linii 16. metra – kąśliwe uderzenia, lecz piłka ląduje w dłoniach Kota.

90′ – sędzia dolicza 4 minuty.

90+ – marcinkowiczanie cały cas szukają swoich szans – dobrze i skutecznie trzymamy ich na dystans.

90+ – pojedynku jeden na jednego z ostatnim obrońcą próbował Kozdrowski – nieskutecznie.

koniec meczu – wygrywamy 4:2!