Strona główna 0_Slider Moje wakacje 2021. Wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!

Moje wakacje 2021. Wyślij zdjęcie i wygraj nagrody!

0

Wakacje w rajskich zakątkach, urlop nad Bałtykiem, wędrówki po górskich szlakach czy po prostu odpoczynek w urokliwych miejscach w Świdnicy lub w okolicach? Choć tegoroczny wypoczynek nadal odbywa się w cieniu Covid-19 i zapowiadanej kolejnej fali epidemii, to stał się też jednym z najbardziej wyczekiwanych przez nas momentów. Jak udało Wam się odpocząć w tym roku? Gdzie spędziliście letni urlop? Zapraszamy do naszego corocznego konkursu fotograficznego. Wyślijcie swoje zdjęcia z tegorocznych wakacji i wygrywajcie nagrody!

Nad Bałtykiem, lipiec 2021, fot. Dariusz Nowaczyński

Zapraszamy do naszego tegorocznego konkursu „Moje wakacje 2021”. Prześlijcie do nas swoje autorskie zdjęcia urokliwych miejsc, w których spędziliście lub spędzacie tegoroczny urlop czy po prostu swój wolny czas latem. Wiadomości zatytułowane „Wakacje 2021” należy kierować na adres: [email protected]. Mail musi zawierać imię i nazwisko, miejsce oraz datę wykonania fotografii, a także zgody na – przetwarzanie danych w związku z konkursem, publikację zdjęcia oraz wizerunku osoby (jeśli znajduje się na fotografii) na portalu Swidnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają nagrody. Do wygrania jest aż 20 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie Cinema3D, a także 4 zestawy upominkowe portalu Swidnica24. Nagrodzone zdjęcia zostaną też zmieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 25 sierpnia, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dzień później i zostanie ogłoszone w ostatni sierpniowy weekend na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie lub/i mailowo. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcie: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułCo nowego na wielkim ekranie? [ROZWIĄZANIE KONKURSU CINEMA3D]
Następny artykułZgubiono portfel z dokumentami