Strona główna 0_Slider Kabaret Moralnego Niepokoju z premierowym programem w Świdnicy

Kabaret Moralnego Niepokoju z premierowym programem w Świdnicy [KONKURS]

0

Jedna z najbardziej znanych, najzabawniejszych, ale też najdłużej działających na polskiej scenie kabaretowej formacji już we wrześniu odwiedzi Świdnicę. Mowa o Kabarecie Moralnego Niepokoju cieszącym się niegasnącą popularnością i wciąż swoich fanów zaskakujących nowym pomysłami i skeczami. Znakomici kabareciarze wystąpią przed świdnicką publicznością z premierowym programem „Za długo panowie byli grzeczni”. Dwa zaproszenia na kabaret można wygrać w naszym konkursie!

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego  programu. Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo – zapowiadają występ organizatorzy.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Świdnicy w sali widowiskowej I L.O. im. J. Kasprowicza, przy ul. Pionierów 30. Najnowszy swój program kabareciarze zaprezentują w sobotę, 11 września o  godz. 16.00.

Bilety w cenie 80 zł można nabyć w Informacji Turystycznej w Świdnicy, a także na stronie https://biletyna.pl/ Zamówienia biletów zbiorowych na występ pod nr tel.  693-062-880

Wygraj zaproszenie na występ KMN!
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-mail zatytułowany „KABARET” na adres [email protected] do 30 sierpnia do godz. 12.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać zaproszenie na najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju? (uzasadnij nie więcej niż w trzech zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najbardziej oryginalne zgłoszenia nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułDlaczego rozstał się z Porozumieniem? Czy poprze Polski Ład? Czy TVN powinien otrzymać koncesję? Rozmowa z posłem Wojciechem Murdzkiem
Następny artykułBiała gospodarzem Dożynek Gminy Marcinowice