Strona główna Artykuł sponsorowany Jak poznać język? Najlepiej za granicą

Jak poznać język? Najlepiej za granicą

0
Angielski to bez wątpienia najczęściej spotykany język w polskich szkołach. Wynika to z faktu, że jest on dzisiaj absolutną podstawą. Zdarza się jednak, że podstawowym językiem obcym jest niemiecki lub hiszpański. Czasem istnieje też opcja dodatkowej nauki np. hiszpańskiego lub francuskiego. Jeśli uważasz, że szkolna nauka to za mało albo chcesz poszerzyć wiedzę z innego języka, wybierz się na wyjazd z firmą ATAS.

Kursy skrojone na potrzeby młodzieży
Co cechuje szkolną naukę? Niestety, często jest to nuda. Niekoniecznie musi być ona winą nauczycieli. Winny jest przede wszystkim sztampowy system, który nie pobudza wyobraźni, nie zmusza do myślenia, zabija kreatywność. Niemal przez cały rok szkolny uczniowie zmagają się z tymi samymi monotonnymi zadaniami. W ten sposób można szybko zabić pasję do każdego przedmiotu. W tym także do języków obcych. Aby ciągle iść do przodu, rozwijać się, warto skorzystać z dodatkowych opcji nauki – zapewnia je firma ATAS.

Lata doświadczenia pozwoliły przygotować szeroką ofertę, która odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim uczestnicy są dobierani pod kątem wieku, zainteresowań oraz zaawansowania. Dzięki temu spotykają się ludzie, którzy są podobni do siebie, co pozwala na szybką adaptację w grupie. To zaś owocuje efektywną nauką oraz łatwością w nawiązywaniu nowych relacji. Znikają bariery, które tak często widzimy w szkołach.

Kursy ATAS to także możliwość wybrania kursu standardowego lub intensywnego. To rozwiązanie pozwala na dopasowanie nauki do potrzeb. Trzeba jednak pamiętać, że nawet kurs intensywny jest tak przygotowany, aby nie nastąpiło zmęczenie. Złoty środek – połączenie nauki z odpoczynkiem. Na wszystko jest czas, dzięki czemu przyswajanie wiedzy jest szybkie, a relaks pozwala szybko zregenerować wszystkie siły.

Takie wyjazdy to także lekcja samodzielności oraz możliwość poznania nowych krajów, ludzi i kultur. To obcowanie z językiem na każdym kroku, w codziennych sytuacjach. W ten sposób młodzi ludzie uczą się jego użytkowej formy, a tym samym stale poszerzają horyzonty swojej wiedzy.

Jedź tam, gdzie najbardziej chcesz
Co jest znakiem rozpoznawczym kursów ATAS? Przede wszystkim fantastyczne przygotowanie merytoryczne. Ale nie tylko – firma daje szerokie możliwości wyboru kierunku podróży. To pozwala pojechać dokładnie tam, gdzie się zawsze chciało.

Wielka Brytania, Irlandia, a nawet i Stany Zjednoczone – w tych krajach można poznać wszystkie odcienie języka angielskiego. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to także na Malcie czy Cyprze, ponieważ również tam organizowane są wyjazdy z tym językiem.

Jest także coś dla tych, których angielski nie interesuje i którzy wolą uczyć się innych języków. Dlatego też można wybrać się do Niemiec lub Austrii, aby poznać niemiecki, w Paryżu albo Nicei zasmakować we francuskiej kulturze i podszkolić się w trudnym francuskim, a hiszpańskiego natomiast można nauczyć się w Barcelonie, Sewilli czy Madrycie. Widać zatem gołym okiem, że każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPotrójne złoto dla Francji i rekord świata dla Niemki
Następny artykułZderzenie dwóch ciężarówek na krajowej 35 [FOTO]