Strona główna Temat dnia Po rocznej przerwie wracają Targi Zdrowej Żywności. Powiat zaprasza wystawców

Po rocznej przerwie wracają Targi Zdrowej Żywności. Powiat zaprasza wystawców

0

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa, na świdnickim Rynku znów zagoszczą Targi Zdrowej Żywności „Zdrowie ma smak”. Organizator podaje datę i zaprasza wystawców.

14. edycja Targów Zdrowej Żywności odbędzie się w terminie 20-21 sierpnia 2021 r. (piątek, sobota). Rozpocznie się w piątek o godzinie 10.00 i zakończy się w sobotę o godzinie 20.00. Targom będą towarzyszyły atrakcje dla dzieci i występy artystyczne. Imprezą towarzyszącą targom będzie Świdnicki Festiwal Piwa Rzemieślniczego. Szczegółowy program już niebawem na stronie www.powiat.swidnica.pl – informuje Piotr Dębek ze świdnickiego starostwa.

Chcąc zapewnić jak najlepszą organizację targów prosimy wszystkich potencjalnych wystawców o terminowe przesyłanie zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy i regulamin targów na www.powiat.swidnica.pl Wypełnione formularze prosimy przesłać do 26 lipca 2021. na adres: [email protected] Kontakt telefoniczny do organizatora: 74 85 00 439 – Biuro ds. europejskich i współpracy z organizacjami pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Świdnicy – dodaje rzecznik.

Współorganizatorem wydarzenia są Lokalna Organizacja Turystyczna. Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Urząd Miejski w Świdnicy.

Poprzedni artykułPozbył się części samochodowych na wysprzątanej polnej drodze [FOTO]
Następny artykułBliżej podróży pociągiem z Wrocławia do Świdnicy i pod Ślężę