Strona główna 0_Slider O krok od tragedii na przejściu dla pieszych

O krok od tragedii na przejściu dla pieszych [VIDEO]

4

Kolejne niebezpiecznie wyglądające zdarzenie na drogach powiatu świdnickiego zarejestrowała samochodowa kamera jednego z czytelników Swidnica24.pl. Tym razem nagranie wykonano w Strzegomiu.

Do zdarzenia zarejestrowanego przez samochodową kamerę doszło 30 czerwca, około godziny 10.00 (na urządzeniu nie została ustawiona prawidłowa data). Na nagraniu widać, jak kierowca auta dostawczego nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, mimo że dwa inne samochody przepuszczały mężczyznę niosącego dziecko w nosidełku. – Mężczyzna o włos unika potrącenia. Wszystko dzieje się na pasach – opisuje autor nagrania.

Przypominamy, że Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu stworzyła na swojej stronie internetową specjalną sekcję “Stop agresji drogowej”. Nagrania dokumentujące rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego można przesyłać na adres [email protected], wraz z informacją dotyczącą czasu i miejsca zdarzenie, danych pojazdu oraz danych kontaktowych zgłaszającego.

/opr. mn/