Strona główna Kultura “Muzyka Mi Leży” w rytmach rock, pop, lo-fi, chillout

“Muzyka Mi Leży” w rytmach rock, pop, lo-fi, chillout

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na lipcowe koncerty z udziałem lokalnych artystów, które odbędą się na dziedzińcu Wieży Ratuszowej. Duet Healer/Slime zaprezentuje premierowo delikatną, transową elektronikę a Something Like Boston nastrojowe covery klasyki popu i rocka z repertuaru m.in. Queen, U2 czy Billy Idola.

Fot. “Jestem Maciek, robię zdjęcia”

Już 17 lipca koncert da Healer/Slime – dwóch odmiennych, zarówno muzycznie jak i życiowo, osobowości. Dwaj producenci, długoletni perkusista i utytułowany turntablista, w niecodziennym repertuarze. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji.

Tydzień później, 24 lipca kolejny duet czyli Something Like Boston – połączenie gitar, wokalu i własnoręcznie zbudowanych od podstaw podkładów, a w repertuarze zaskakujące covery utworów z ostatnich trzech dekad XX wieku w niebanalnych aranżacjach przygotowanych przez muzyków z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym.

Fot. “Jestem Maciek, robię zdjęcia”

Szczegółowe informacje oraz limitowana ilość biletów (koncerty z miejscami siedzącymi) dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: www.sok.com.pl . W przypadku niepogody, wydarzenia będą przeniesione do sali teatralnej ŚOK.

/opr. red./