Strona główna Artykuł sponsorowany Kontener mieszkalny na działkę podmiejską

Kontener mieszkalny na działkę podmiejską

0

Niedawno kupiłeś działkę podmiejską i chcesz postawić na niej nowoczesny i niedrogi domek? A może marzy Ci się możliwość zamieszkania dalej od zgiełku miasta przez cały rok? W każdym z tych przypadków świetnym rozwiązaniem będą kontenery mieszkalne Modulex!

Czym są całoroczne kontenery mieszkalne marki Modulex?
Firma Modulex realizuje wszystkie swoje projekty pod klucz, zaczynając od projektowania przyszłej konstrukcji mieszkalnej, a kończąc na dostarczaniu modułów do miejsca montażu, ich wyposażeniu i wykończeniu. Wieloletnie doświadczenie działalności firmy najpierw na rynku ukraińskim, a następnie i unijnym pozwala Modulex wykonywać domy modułowe o różnej konstrukcji, powierzchni i wyposażeniu, idealnie dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto zamówić kontener od Modulex?
Zaletami nowoczesnych kontenerów mieszkalnych, produkowanych na Ukrainie są:

Wytrzymałość. Wysokiej jakości metalowa rama i okładzina zewnętrzna są w stanie wytrzymać nawet trudne warunki pogodowe, a ich gwarantowana przez producenta żywotność wynosi co najmniej 20 lat.

Doskonała jakość za rozsądną cenę. Do produkcji domów modułowych wykorzystywane są niedrogie, sprawdzone materiały budowlane.

Idealne połączenie: niska cena i doskonała jakość. Niski koszt budowy wiąże się z wykorzystaniem niedrogich nowoczesnych materiałów, dostępnością wyposażenia technologicznego pozwalającego na szybką realizację przygotowania części kontenerowych oraz przemyślaną logistyką, która zapewnia szybką i niedrogą dostawę modułów do Polski.

Możliwość zamieszkiwania przez cały rok. Kontenery blokowe do domków letniskowych są podłączone do sieci elektrycznej i wodociągowej, wyposażone w łazienkę i w razie potrzeby można je dodatkowo ocieplić, a zatem użytkować nie tylko w ciepłym, ale i zimnym sezonie.

Nawet, jeśli grunty na Twojej działce podmiejskiej nie pozwalają na wybudowanie solidnego budynku lub jeśli nie masz wystarczających środków na zbudowanie mocnych fundamentów – nie będzie to problemem w przypadku tworzenia domku modułowego. Jednocześnie mimo przystępnej ceny, szybkości i względnej łatwości w montażu jest to naprawdę bardzo porządne rozwiązanie, dzięki któremu można spędzać miłe rodzinne weekendy na działce lub nawet zamieszkiwać na stałe, uciekając z dusznego i niekomfortowego miasta. Co więcej, firmie Modulex można zlecić nie tylko projektowanie, produkcję i montaż kontenera, ale i organizację jego wyposażenia aż po meble!

Mieszkalne kontenery całoroczne Modulex są wspaniałym rozwiązaniem dla każdego terenu, rodzin o dowolnej liczbie członków i potrzebach. Warto zapoznać się z ofertą firmy – znajdziesz w niej odpowiednie dla siebie rozwiązania!

/Artykuł sponsorowany/