Strona główna 0_Slider Do serca przytul psa! Tina ze świdnickiego schroniska czeka na dom

Do serca przytul psa! Tina ze świdnickiego schroniska czeka na dom

2

Niemal codziennie do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy trafiają psy, koty i inne zwierzęta. Mimo starań pracowników i wolontariuszy to miejsce nie zastąpi domu. Zwierzaki potrzebują przyjaznych opiekunów, serdecznej opieki i miłości. Codziennie na stronie schroniska można sprawdzić, które ze zwierząt jest już gotowe do adopcji. Swidnica24.pl systematycznie będzie wspierać akcję adopcji podopiecznych schroniska. Dziś polecamy Tinę.

Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

Tina trafiła do nas na zlecenie urzędu miasta. Rodzina, która do tego czasu opiekowała się naszą bohaterką nie mogła z powodów osobistych dalej się nią zajmować. Od tego momentu Tina została naszą lokatorką i prawdę mówiąc idzie jej średnio. Schroniskowa rzeczywistość nawet w najlepszych warunkach jest wciąż schroniskową rzeczywistością. Tina wycofała się i słabo idzie jej nawiązanie z nami kontaktu. Jak na dłoni widać jej tęsknotę za domem i kochającą rodziną. Chcemy dla niej wspaniałego domu, w którym znowu poczuje się kochana. Tina akceptuje inne psy i dogaduje się z nimi. Spokojne i nienachalne koty akceptuje. Tina polecana jest tylko i wyłącznie do domu ze starszymi dziećmi. Stara się zachowywać czystość – opisują pracownicy schroniska przy ul. Pogodnej 3.

Godziny otwarcia dla odwiedzających:

  • poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: od 11 do 17,
  • środa: od 11 do 19,
  • sobota, niedziela: od 11 do 16.

Uwaga! Celem adopcji należy przybyć najpóźniej 30 minut przed końcem godzin otwarcia w związku z czasem, którego potrzebujemy na przeprowadzenie procedury adopcyjnej.

Kontakt telefoniczny z biurem schroniska pod numerami:

  • 733 093 663
  •  531 496 442

Kontakt mailowy:

[email protected]

w sprawach adopcji: [email protected]

Poprzedni artykułII Turniej siatkówki plażowej trwa! [FOTO]
Następny artykułJechali z nadzieją i obawami. Gola Świdnicka upamiętniła polskich osadników w 76.rocznicę przyjazdu [FOTO]