Strona główna Sport Lekkoatletyka Będzie się działo we wrześniu. Ruszyły zapisy!

Będzie się działo we wrześniu. Ruszyły zapisy!

0
Po raz szósty biegaczki i biegacze powalczą o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji tej cieszącej się od zawsze sporym zainteresowaniem imprezy!

Z okazji dwudziestolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ”INVEST-PARK” już 26 września wszyscy miłośnicy biegania będą rywalizować na 5 oraz 10 kilometrów. Ci bardziej wytrwali, będą mogli spróbować swoich sił na obu dystansach. Na najlepszych czekać będą nagrody finansowe. Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Na boisku lekkoatletycznym przy SP w Żarowie zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

W ubiegłorocznych zawodach na dystansie 10 km zwyciężył Rafał Bardziński z czasem 00:35:24. W kategorii pań najlepsza okazała się Anna Ficner (00:39:12). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund. Wśród kobiet najlepszy rezultat posiada wspomniana Anna Ficner.

Głównym sponsorem sportowego wydarzenia jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ”INVEST-PARK”. Organizator: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Zapisy pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6225

/opr. red/