Strona główna Artykuł sponsorowany Wyjazd z biurem podróży? Oto najpopularniejsze opcje wycieczek!

Wyjazd z biurem podróży? Oto najpopularniejsze opcje wycieczek!

0
Profesjonalny touroperator kojarzy Ci się wyłącznie z wakacjami w tropikach? Okazuje się, że biuro podróży to zdecydowanie więcej możliwości – nie tylko dla osób prywatnych, ale także – szkół i firm. Co więcej – możesz wyjechać nie tylko w ciepłe kraje. Zorganizowane wypady to również zwiedzanie rodzimych okolic, także bezpośrednio za granicą kraju. Zatem, kto może podróżować z biurem podróży i dlaczego takie rozwiązanie cieszy się wciąż rosnącą popularnością?

Odpowiedź może być jedna: wakacje z biurem podróży to nie tylko szereg zalet, ale przede wszystkim – ogrom możliwości. Już teraz sprawdź, na jakie opcje możesz się zdecydować!

Wycieczki z biurem podróży – kto może z nich skorzystać?

  • Osoby indywidualne

Wycieczki organizowane przez biuro podróży to doskonała propozycja zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Możesz zaplanować urlop tak, jak lubisz i o każdej porze roku! Jak to możliwe?

Biuro podróży proponuje kilka modeli wykupywania wycieczek, jednak do najpopularniejszych należą opcja last minute i first minute. Na czym polegają? Czy w ramach takich wycieczek możesz korzystać z pakietu all inclusive? Sprawdzamy!

Wycieczka first minute – idealna dla ceniących sobie stabilizację
First minute to doskonała opcja dla wszystkich, którzy dokładnie wiedzą, kiedy rozpoczną urlop i na jak długi wypoczynek będą mogli sobie pozwolić. Taką wycieczkę rezerwuje się na długo przed planowanym wyjazdem. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

Przede wszystkim – masz gwarancję ceny. Co więcej, ze względu na dużą ilość wolnych miejsc, rezerwujesz wycieczkę do konkretnego kraju i miasta. Takie rozwiązanie to także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą podróżować w większych grupach – z rodziną albo przyjaciółmi.

Last minute, czyli wycieczka dla wszystkich, którzy lubią spontaniczne wakacje
Zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę to Twoja cecha rozpoznawcza? A może – lubisz spontaniczne wakacje? Jeśli spakowanie walizek w często mniej niż 48 godzin nie jest dla Ciebie wyzwaniem, wakacje last minute są dla Ciebie! Biuro podróży, proponując urlop na ostatnią chwilę, jednocześnie proponuje atrakcyjną cenę. Kiedy warto wybrać właśnie tę opcję? Zawsze, kiedy masz ochotę przeżyć fascynującą przygodę! Wbrew pozorom wśród wycieczek na ostatnią chwilę można znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty.

All inclusive – czym jest i kiedy obowiązuje?
Wakacje z biurem podróży, zarówno te organizowane na ostatnią chwilę, jak i te zaplanowane odpowiednio wcześnie możesz wykupić w opcji all inclusive. Oznacza to, że cena (należy pamiętać, że czasem w określonych godzinach) obejmuje napoje ciepłe i zimne, lokalne alkohole, trzy posiłki dziennie i przekąski poza głównymi posiłkami w nieograniczonej ilości. Niektóre hotele często proponują również atrakcyjne rozrywki – basen, atrakcje dla dzieci, a nawet – sale zabaw.

  • Szkoły

Wycieczki z biurem podróży to, wbrew powszechnemu przekonaniu propozycja nie tylko dla klientów indywidualnych. Z opcji zorganizowanego wyjazdu chętnie korzystają szkoły, powierzając formalności związane z przygotowaniem wyjazdu w ręce profesjonalnego touroperatora. A jest co organizować – bezpieczny transport, ciekawy program, komfortowy nocleg i pełne wyżywienie, dodatkowo – w atrakcyjnej cenie, to prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza że nierzadko nauczyciele i opiekunowie decydują się zorganizować wycieczkę szkolną niekoniecznie w kraju.

  • Firmy

Oferta biura podróży często jest wykorzystywana także przez firmy. Wycieczki motywacyjne i integracyjne cieszą się coraz większą popularnością – pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków, budować relacje interpersonalne i podnosić morale pracowników. Dlaczego pracodawcy decydują się powierzyć obowiązki związane z realizacją takiego przedsięwzięcia touroperatorowi? Powodów jest kilka:

– wycieczka integracyjna i motywacyjna powinny łączyć rozrywkę z wypoczynkiem. Profesjonalny touroperator, opierając się na wieloletnim doświadczeniu, przygotuje program, który pozwoli na realizację każdego z celów, jednocześnie;

– odpowiedzialność za organizację wyjazdu spoczywa na organizatorze, a więc – biurze podróży. Takie rozwiązanie odciąża zatem pracodawcę, a pracownikom biorącym udział w wyjeździe pozwala czuć się bezpiecznie.

/Artykuł sponsorowany/