Strona główna 0_Slider Walczymy o pełną pulę z Foto-Higieną

Walczymy o pełną pulę z Foto-Higieną [RELACJA LIVE]

0

Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE z ostatniego meczu sezonu 2020/2021 pomiędzy Foto-Higieną Gać a Polonią-Stal Świdnica. Startujemy o godz. 15.00!

Początek meczu za kilka minut.

Zaczynamy w składzie: Kot, Kozachenko, Kasprzak, P. Paszkowski, B. Paszkowski, Sztylka, Filipczak, Szuba, Krakowski, Białasik, Myrta.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – długa piłka do Białasika – nasz zawodnik uprzedzony przez bramkarza.

5′ – uderzenie Myrty – piłka nad poprzeczką.

8′ – odgryzają się przeciwnicy – uderzenie zza linii 16. metra bardzo niedokładne.

10′ – potworny upał – temperatura grubo powyżej 30 stopni. To nie będzie łatwy mecz dla obu drużyn.

11′ – w starciu z rywalem ucierpiał Krakowski i upadł na murawę, rywale grali jednak dalej, wrzucając futbolówkę w nasze pole karne tuż przy leżącym Krakowskim…

12′ – Dorian wraca do gry – nic się nie stało poważnego.

13′ – groźnie w naszej szesnastce – mocne uderzenie z linii pola karnego niedokładne.

16′ – dośrodkowanie Sztylki w pole karne – nie udało się wykończyć tej akcji.

18′ – w pole karne próbuje dogrywać Krakowski – zostaje jednak zablokowany. Lepszy fragment gry w wykonaniu świdniczan.

19′ – Krakowski efektownie ogrywa jednego z obrońców – dogrywa do Białasika, który przenosi piłkę nad poprzeczką. Szkoda, to była dobra akcja biało-zielonych.

20′ – kontra gości – faulowany Krakowski i żółta kartka dla rywala.

22′ – znakomita sytuacja świdniczan i dwójkowa akcja Krakowskiego z Bartkiem Paszkowskim. Ten drugi znalazł się oko w oko z bramkarzem, zdołał „dziubnąć” futbolówkę, ale ta padła łupem interweniującego bramkarza miejscowych.

26′ – kolejna składna akcja naszych piłkarzy – Białasik z prawej strony boiska dorzucał niestety niedokładnie i grę od bramki wznowi golkiper Foto-Higieny.

27′ – piłka trafia na 18. metr do Myrty – nasz napastnik zdołał się obrócić i oddać strzał, lecz bardzo delikatny i skończyło się tylko na zagrożeniu.

31′ – składna akcja gospodarzy – zawodnik rywali znajduje się w sytuacji sam na sam z Kotem i widząc wysuniętego bramkarza lobem trafia na 1:0!!!

31′ – szkoda straconego gola – wydawało się, że w ostatnich minutach pod kontrolą wydarzenia na murawie mają właśnie świdniczanie.

34′ – Sztylka dogrywa do Szuby – ten uderza z dystansu mocno, lecz niedokładnie.

35′ – Kozachenko próbował zagrywać na 5. metr do Myrty – napastnik Polonii-Stali powstrzymany.

36′ – na bramkę przeciwników uderza Filipczak – dobra interwencja bramkarza miejscowych.

40 ’ groźnie w naszej szesnastce – piłka trafia finalnie w boczną siatkę.

42′ – faulowany Krakowski – uderzenie z rzutu wolnego Szuby z około 23 metrów fantastycznie odbija bramkarz Foto-Higieny. Z kilku metrów dobijał jeszcze Białasik, ale fatalnie przestrzelił na pustą bramkę!

44′ – Szuba mija rywala i znakomicie dogrywa na głowę Krakowskiego – mamy 1:1!!!

45′ – Przybylski uderza bardzo mocno z dystansu – piłkę „za kołnierz” niestety dostaje Kot i mamy 2:1 dla miejscowych!!!

koniec pierwszej połowy – 2:1

Rozpoczynamy drugą połowę

49′ – Myrta uderza na bramkę rywali – piłka mija światło bramki.

53′ – dobry miał pomysł Szuba szukając prostopadłego zagrania do Krakowskiego, do akcji wkroczyli jednak obrońcy.

55′ – sytuacja sam na sam Filipczaka – piłka przelatuje nad spojeniem – szkoda! To była znakomita okazja do zdobycia gola.

56′ – w drugiej połowie atakują jak na razie tylko świdniczanie – na 16. metrze znakomicie nawinął obrońcę B. Paszkowski, jego uderzenie zdołał jednak odbić bramkarz przeciwników!

56′ – Diduszko zastępuje Sztylkę.

57′ – bramkarz gospodarzy wypluwa piłkę – głową do sieci pakuje ją Bartosz Paszkowski – mamy 2:2!!!

59′ – Kasprzak – żółta kartka

60′ – nie pierwsza skandaliczna decyzja sędziowska w tym sezonie. Gracz Foto-Higieny mający na swoim koncie już żółtą kartkę brutalnie fauluje, ale dostaje tylko reprymendę.

61′ – gospodarze trafiają do sieci, ale faulowany Kozachenko i gol nieuznany!

64′ – mecz bardzo mocno się zaostrza.

64′ – z rzutu wolnego uderzał Kozachenko – piłka przeleciała obok słupka.

67′ – żółta kartka dla Krakowskiego za próbę wymuszenia jedenastki.

70′ – żółta kartka dla gracza Foto-Higieny.

71′ – przejęcie piłki w środku pola – akcję próbował kończyć Krakowski strzałem z wnętrza pola karnego, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

72′ – boisko opuszcza Filipczak, w jego miejsce Trzyna.

73′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – broni bramkarz, chwilę później golkiper Trzyna też przegrywa starcie z golkiperem. Kilkadziesiąt sekund później Krakowski znajduje już na niego receptę – prowadzimy 3:2!!!

74′ – Krakowski próbował szukać podaniem Trzynę – brakło trochę precyzji.

78′ – po przerwie na wodę wracamy do gry.

81′ – Krakowski wpadł w pole karne – próbował dogrywać, a wydaje się, że powinien decydować się na uderzenie.

82′ – Szuba uderza bardzo mocno, ale i niecelnie.

85′ – frustracja graczy Foto-Higieny – żółta kartka dla kolejnego zawodnika gospodarzy.

86′ – B. Paszkowski decyduje się na strzał z okolicy narożnika pola karnego – futbolówka przeleciała nad poprzeczką!

87′ – Szuba uderza z dystansu – dobrze broni bramkarz rywali.

88′ – potrójna zmiana w świdnickim zespole – boisko opuszczają Szuba, Białasik i Krakowski, w ich miejsce Michta, Staroń oraz Żukowski. Jest okazja do kolejnych debiutów w pierwszym zespole!

89′ – zamieszanie w polu karnym świdnickiej drużyny – kończy się na zagrożeniu.

90′ – Tarnov uderzał mocno – piłkę na siebie przyjął Kasprzak.

90+ – Diduszko powalony w polu karnym – skandaliczna żółta kartka dla Diduszko za rzekomą próbę wymuszenia rzutu karnego.

koniec spotkania – po bardzo dobrych zawodach wygrywamy na koniec sezonu 3:2!!!