Strona główna Wydarzenia Żarów VI Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji coraz bliżej

VI Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji coraz bliżej

0

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do udziału oraz zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej podczas VI Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: [email protected] (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 30 lipca 2021 roku, do godz. 16.00. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym z naszej strony – informują pracownicy GCKiS w Żarowie.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 1 sierpnia na Targowisku Miejskim i przyległym parkingu w Żarowie przy ul. Dworcowej, w godzinach 14.00-19.00. – Więcej informacji już niebawem. Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęcają przedstawiciele GCKiS. Regulamin VI Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji dostępny jest na stronie Żarowskiej Izby Historycznej.

/GCKiS Żarów, opr. mn/