Strona główna 112 Uchylał się od kary więzienia. Wpadł z narkotykami

Uchylał się od kary więzienia. Wpadł z narkotykami

0

Świdniccy policjanci zatrzymali 24-latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli m.in. marihuanę.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego świdnickiej komendy prowadzili działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 24-latka, który do odbycia miał zaległą karę 135 dni pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili srebrne „zawiniątko” z zawartością suszu roślinnego. Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli kilka porcji porcji handlowych tego narkotyków – informuje Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, a 24-latek do aresztu, gdzie rozpoczął odbywanie zaległej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułW sobotę na terenie Łukasza Piszczka [RELACJA LIVE]
Następny artykułRemont al. Niepodległości od soboty. Uwaga na utrudnienia w ruchu i objazdy!