Strona główna 0_Slider Tłumy na letnim basenie w Strzegomiu

Tłumy na letnim basenie w Strzegomiu

2

Strzegom jako pierwszy w powiecie świdnickim uruchomił letni basen. W dniu startu pojawiły się prawdziwe tłumy.

Ogromną kolejkę do kas zarejestrował strzegomski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który na swoim fanpage’u relacjonował to, co działo się w upalną sobotę na kąpielisku.

Dzisiaj można spodziewać się podobnego zainteresowania, bo prognozowana temperatura ma w cieniu osiągnąć 34 stopnie Celsjusza a miejsc, gdzie można byłoby się bezpiecznie wykąpać, jest bardzo mało.

Basen w Strzegomiu będzie otwarty do końca sierpnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Od 1 lipca do 31 sierpnia w każdą środę nocne pływanie w godzinach od 21.00 do 23.00. Do dyspozycji gości są m.in. dwie trampoliny, tory do pływania ze słupkami startowymi, ławki i leżanki z masażem, grota sztucznej fali, rwąca rzeka, masaże ścienne, masaż karku, siatka do wspinaczki z wyspą i zjeżdżalnia o długości 71,5 m, natomiast w pobliżu strefy basenowej na terenie ośrodka znajduje się siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Kolejny letni basen działa w sąsiednim powiecie jaworskim. Na terenie powiatu świdnickiego za tydzień uruchomione zostanie kąpielisko w Świebodzicach. Basen w Dobromierzu pozostanie zamknięty, świdnicki jest w przebudowie.

/opr. red./

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Muzealna
Następny artykułKolejny dzień bez nowych zakażeń w powiecie świdnickim. Jaka sytuacja na Dolnym Śląsku i w kraju?