Strona główna Sport Piłka ręczna Sześciu świdniczan we władzach DZPR

Sześciu świdniczan we władzach DZPR

0

Andrzej Mikołajczak został wybrany nowym prezesem Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej na kadencję 2021-2025. Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Delegatów DZPR odbyło się w połowie czerwca we Wrocławiu. W zarządzie znalazło się miejsce dla czterech osób związanych ze świdnicką piłką ręczną, a dwie kolejne trafiły do Komisji Rewizyjnej.

Mikołajczak przejął schedę po zmarłym w listopadzie ubiegłego roku Sławomirze Ptaku. Jego wiceprezesami zostali: Edyta Suchy (ds. szkolenia), Jan Biłyk (ds. finansów i marketingu) i Tomasz Pisarek (ds. organizacyjnych), a sekretarzem Elżbieta Mikołajczak. W składzie zarządu znaleźli się także Eugeniusz Sierpiński, bracia Grzegorz i Tomasz Christowie, Andrzej Jaworski, Arkadij Makowiejew i Artur Lipka. Makowiejew to aktualny prezes ŚKPR-u Świdnica, bracia Christowie i Lipka to wychowankowie naszego klubu, którzy po zakończeniu gry zostali sędziami.

W trzyosobowej Komisji Rewizyjnej znalazły się trzy osoby. Przewodniczącym został Franciszek Wujcik, a członkami kolejni świdniczanie: Jan Masłowski i Marcin Walczak.

/ŚKPR/