Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Seniorzy z Bystrzycy Dolnej żyją pełnią życia

Seniorzy z Bystrzycy Dolnej żyją pełnią życia [FOTO]

0

Spacery z kijkami nordic walking, spływ pontonami, zwiedzanie, długie rozmowy i wymiana doświadczeń podczas spotkania integracyjnego w Bardzie, a tuż po powrocie kurs obsługi komputera – seniorzy z Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej aktywnie spędzają czas wolny i są niezmiennie otwarci na zdobywanie wiedzy, a energii i zaangażowania mogliby im pozazdrościć nastolatkowie.

Klub ABC Seniora ma swoją siedzibę na I piętrze w budynku Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej nr 55. Warsztaty zdrowego gotowania i  stylu życiu, spotkania z dietetykiem, wyjazdy na basen, spotkania z ratownikiem medycznym, czy z funkcjonariuszami policji, to tylko część zajęć, w których seniorzy biorą udział.

W planach są wspólne wyjazdy do kina, teatru, czy na grzybobranie. Uczestnicy spotykają się dwa razy w tygodniu: we wtorki i środy, w godz. 14.00-19.00. Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej udzielają pracownicy GOPS pod numerem tel. 748521226 wew. 110,112.

/UG Świdnica/

Poprzedni artykułJej życie może uratować najdroższy lek świata. Do wsparcia zbiórki na rzecz małej Amelki zachęcają aktorzy
Następny artykułChciała sprzedać sandałki, a straciła blisko 4 tysiące złotych