Strona główna Artykuł sponsorowany Marzysz o swoich czterech kątach – zdecyduj się na kontenery mieszkalne całoroczne

Marzysz o swoich czterech kątach – zdecyduj się na kontenery mieszkalne całoroczne

0

Modułowe budynki mieszkalne spełniają wysokie standardy nowoczesnego budownictwa. Takie budynki to rewolucyjny wynalazek, ponieważ dzięki tym konstrukcjom można szybko zaspokoić zapotrzebowanie na mieszkania, budynki gospodarcze, magazyny i inne rodzaje lokali. Wykonane są z kontenerów metalowych – a także z prefabrykowanych konstrukcji panelowych. Można je montować w różnych konfiguracjach: z drzwiami, oknami, pustymi ścianami, w zależności od życzenia klienta. Dom wybudowany z kontenerów służy do mieszkania przez 365 dni w roku, bez względu na warunki pogodowe.

kontenery mieszkalne caloroczne

Modułowe budynki mieszkalne – co to znaczy?
Czy kontenery mieszkalne całoroczne to modułowe budynki mieszkalne? Tak, nasza firma posiada duże doświadczenie nie tylko w sprzedaży kontenerów, ale również ich przerabianiu i aranżowaniu do potrzeb mieszkalnych. Najczęściej takie budynki są wykorzystywane na pawilony handlowe i biura, ale coraz więcej osób postanawia stworzyć dla swojej rodziny dom, w którym może bezpiecznie mieszkać przez cały rok. Firma dokonuje przemyślanych modernizacji swoich kontenerów, dzięki czemu powstają bardzo przytulne wnętrza. Na życzenie klienta zaprojektuje i wykonuje sypialnię a także każde inne pomieszczenie.

Mieszkanie marzeń z kontenerów metalowych?
Trzeba przyznać, że to oryginalny pomysł na dom rodzinny, ale możliwy do zrealizowania. Firma bazując na swoim doświadczeniu posiada wiedzę, jak stworzyć przyjemne i wygodne wnętrza, które będą komfortowe i estetyczne. Każdy kontener mieszkalny całoroczny posiada okna i drzwi a także zabezpieczenia antywłamaniowe, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Każdy metalowy element ze śladami korozji jest przez firmę poddawany piaskowaniu, następnie kładzie ona podkład i maluje wybraną przez klienta farbą. Mobilne budynki modułowe to właściwy wybór, są tanie i wygodne. Mogą z nich powstać domy prywatne, szkoły, przedszkola, apteki i placówki medyczne.

Domy modułowe do całorocznego użytku mają szereg zalet:

  • Przystępny koszt
  • Szybkość budowy pod klucz
  • Wytrzymałość i niezawodność
  • Mobilność i łatwość transportu
  • Możliwość budowy o każdej porze roku
  • Szeroka gama gotowych konstrukcji standardowych oraz możliwość zabudowy na indywidualny projekt
  • Innowacyjny i nietypowy sposób budowania
  • Przyjazność dla środowiska
  • Efektywność energetyczna pomieszczeń
  • Minimum odpadów budowlanych.

Co wyróżnia kontenery mieszkalne całoroczne? Zmniejszony koszt i zwiększona prędkość budowy. W przeciwieństwie do dużych budynków i konstrukcji, budynki modułowe nie wymagają wielkoskalowych prac przygotowawczych i zakupu materiałów eksploatacyjnych. Wymagane jest minimum pracy. Każdy budynek ma swoje przeznaczenie i jest regulowany już na etapie tworzenia projektu: zatwierdzana jest liczba pokojów, łazienek itp.

Cechy modułowych domów kontenerowych
Wybór kontenerów morskich do budowy domów modułowych nie był przypadkowy. Takie konstrukcje mają zwiększony stopień szczelności. Aby zbudować wspomniany dom, wystarczy wykonać fundament. Większość czasu przypada na ocieplenie budynków i prace wykończeniowe. Modułowe domy kontenerowe mieszkalne całoroczne mają długą żywotność. Pomimo tego, że metal jest podatny na korozję, przy prawidłowym przygotowaniu posłuży wiernie swojemu właścicielowi przez wiele dziesięcioleci. W porównaniu do modułowych domów drewnianych ten typ domu jest znacznie trwalszy i nadaje się do całorocznego użytkowania. Można bez większych trudności przewozić go z miejsca na miejsce. W takim przypadku sam dom pozostaje całkowicie w swoim pierwotnym stanie podczas transportu.

/Artykuł sponsorowany/