Strona główna 0_Slider Wakacje na basenach w Świebodzicach. Skorzystaj z wodnych atrakcji

Wakacje na basenach w Świebodzicach. Skorzystaj z wodnych atrakcji [KONKURS]

0

Słoneczna aura i wysokie temperatury skłaniają do wypoczynku nad wodą i ochłody w kąpieliskach. Na wodne atrakcje i orzeźwienie w basenach zaprasza Wodne Centrum Rekreacji OSiR w Świebodzicach. Wkrótce będzie można skorzystać także ze świebodzickiej otwartej pływalni.

Świebodzickie Wodne Centrum Rekreacji działa nieprzerwanie już od 3 tygodni, po decyzji rządowej o kolejnym luzowaniu obostrzeń. Zgodnie z majowym rozporządzeniem, świebodzicki obiekt, zakwalifikowany jako aquapark, jest otwarty dla klientów indywidualnych z 50% obłożeniem. W tym samym czasie może więc w nim przebywać maksymalnie 80 osób.

Na krytej pływalni w reżimie sanitarnym dorośli i dzieci mogą korzystać ze wszystkich wodnych i rekreacyjnych atrakcji. Do dyspozycji jest basen sportowy oraz basen rekreacyjny z gejzerami i biczami wodnymi, a także przeciwprądami do masażu podwodnego. Na terenie pływalni funkcjonują dwa jacuzzi z masażem wodno-powietrznym, w których zgodnie z rządowymi zaleceniami jednocześnie może przebywać maksymalnie 3 osoby (w każdym). W obiekcie otwarte jest także saunarium z czteroma różnymi kabinami i strefą schładzania. Dla dzieci znów dostępny jest brodzik z małą ślizgawką i wodny plac zabaw wyposażony w wodne zabawki oraz 60-cio metrowa zjeżdżalnia wychodząca na zewnątrz budynku.

Poniżej aktualny harmonogram dostępności Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach dla klientów indywidualnych, klubów sportowych i nauk pływania.

Wodne Centrum Rekreacji

poniedziałek

wtorek- piątek

sobota-niedziela

klient indywidualny

9:00-15:00;18:00-22:00

6:00-15:00 ;18:00-22:00

7:00-22:00

kluby sportowe, nauki pływania

15:00-19:00

15:00-19:00

WCR informuje, że w czasie dostępnym dla klientów indywidualnych nie będą prowadzone zajęcia nauki pływania oraz klubów sportowych.*

* Wyjątek stanowi godzina od 18:00 do 19:00 gdzie równocześnie na basenie będą mogli przebywać klienci indywidualni oraz nauki pływania i kluby sportowe.

Zajęcia AQUA Aerobic są prowadzone we wtorki w godzinach 19:00-20:00.

Oprócz krytej pływalni wkrótce będzie można skorzystać także z letniego basenu w Świebodzicach. Świebodzicki OSiR planuje jego wielkie otwarcie w piątek, 25 czerwca. – Trwają ostatnie przygotowania do sezonu letniego, już naprawdę niedługo będziemy mogli zacząć relaks i wypoczynek pod chmurką – zapowiada zarządca. Wśród atrakcji znajdą się chociażby dmuchańce dla dzieci dostępne w każdy weekend. Planowanych jest także kilka turniejów sportowych na boiskach do sportów plażowych. Szczegóły pojawią się na facebook’u OSiR Świebodzice.

Wygraj karnety na basen!
Dla naszych Czytelników mamy 10 karnetów na basen do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach. Pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na konkursowe pytanie otrzymają po dwa pojedyncze zaproszenia. Będzie można je wykorzystać do 31.08.2021 – do końca wakacji.

By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „BASEN” na adres [email protected] do 25 czerwca. W wiadomości należy napisać – w którym roku przeszły ostatnie gruntowne modernizacje zarówno kryta, jaki i otwarta pływania w Świebodzicach? E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPolonia-Stal zaprasza na dzień otwarty zawodników z roczników 2007-2010!
Następny artykułRóże. Królowa kwiatów zachwyca w Świdnicy [FOTO]