Strona główna Temat dnia Fabryka „Karolina” zaprasza na letni kiermasz porcelany!

Fabryka „Karolina” zaprasza na letni kiermasz porcelany!

0

Kubki, filiżanki, dzbanki, talerze – pojedyncze sztuki lub w zestawach – w atrakcyjnych cenach – będzie można zakupić już wkrótce na letnim kiermaszu porcelany. Wyjątkowe i wysokiej jakości wyroby porcelanowe z fabryki „Karolina” zaprezentowane zostaną za tydzień – 19 czerwca na terenie zakładu w Jaworzynie Śląskiej.

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” zapraszają na tegoroczny kiermasz swoich wyjątkowych i z pasją tworzonych od ponad 160 lat wyrobów porcelanowych.

W atrakcyjnej cenie będzie można nabyć porcelanę dekorowaną i niedekorowaną zarówno w zestawach standardowych, jak i luzem – do domu, restauracji i hoteli – zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie także pojedynczych porcelanowych wyrobów w m.in. kubków, talerzy czy filiżanek. – Każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze wysokiej jakości wyroby mogą stać się wspaniałą ozdobą naszych domów, ale też wyjątkowym upominkiem dla najbliższych – dodają.

Letni kiermasz porcelany już w najbliższą sobotę, 19 czerwca na terenie fabryki „Karolina”, przy ul. Wolności 4 w Jaworzynie Śląskiej. Wydarzenie odbędzie się w godz. od 9.00 do 15.00.

porcelana Karolina, Jaworzyna Śląska

/Artykuł  sponsorowany/