Od piątku, 11.06.2021 r., można oglądać wystawę plenerową zorganizowaną w związku z 25-leciem 67. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie, które odbyły się w Świdnicy w 1996 r.
Pomysłodawcami wystawy byli Ryszard Makowski – pełniący podczas Mistrzostw funkcję Zastępcy Sędziego Głównego, Ryszard Pycz – będący wtedy Wiceprzewodniczącym Komitetu Organizacyjnego oraz Grzegorz Walczak – sekretarz Komitetu Organizacyjnego 67. IMPS w Boksie. Wystawę będzie można oglądać do 30 czerwca przed Informację Turystyczną (Rynek 39).
/UM w Świdnicy, opr. red./



![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1-238x178.jpg)


![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)



