Strona główna 0_Slider Znamy nowego trenera świdnickich siatkarek!

Znamy nowego trenera świdnickich siatkarek!

0

W przerwie między sezonami dochodzi do zmiany na stanowisku pierwszego trenera drugoligowych seniorek siatkarskiego MKS-u IgnerHome Volley Świdnica. W sezon 2021/2022 biało-zielone zawodniczki nie wejdą już pod wodzą trenera Wojciecha Ząbka.

Nowym szkoleniowcem został Maciej Leński prowadzący w poprzednich sezonach z sukcesem młodzieżowe drużyny świdnickiego klubu. – Sporo czasu rozmawialiśmy z trenerem Maciejem Leńskim na temat planów i wizji budowania zespołu seniorek na najbliższy sezon. Pełna zgodność z hasłem „Kierunek jest tylko jeden” spowodowała podjęcie decyzji, że to właśnie trener Maciej Leński obejmie stery pierwszego zespołu – przekazuje zarząd klubu MKS IgnerHome Volley Świdnica.

 

Przypomnijmy, że na zakończenie kampanii sezonu 2020/2021 na parkietach grupy trzeciej II ligi siatkówki kobiet świdniczanki uplasowały się na trzeciej lokacie. Podopieczne Wojciecha Ząbka wyprzedzone zostały tylko przez ekipy Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki i Chełmca Wodociągi Wałbrzych, którym nie udało się jednak skutecznie powalczyć o I ligę. Teraz nasze siatkarki z pewnością będą chciały skutecznie rywalizować o jeszcze lepszy rezultat.

/MDvR/

Poprzedni artykułPół tysiąca mieszkańców powiatu na kwarantannie. Jaka sytuacja w kraju i na Dolnym Śląsku?
Następny artykuł„Jak być prawdziwym mężczyzną”, czyli opowieść dla dużych i małych czytelników