Strona główna 0_Slider Ulubione miejsca naszych Mam

Ulubione miejsca naszych Mam [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Gdzie najbardziej lubi spędzać swój wolny czas nasza mama? Spacerując na plaży nad morzem lub nad jeziorem, wędrując po górach, lasach i dzikich łąkach czy pielęgnując kwiaty w ogrodzie? Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy zapytaliśmy Was o ulubione miejsca Waszych mam. Najciekawsze fotografie i urokliwe ujęcia nagrodziliśmy atrakcyjnymi podarunkami.

fot. Ewa Dobrzyńska
„Najpiękniejsze miejsce i zajęcie mojej Mamy – to działka w ROD Aronia w Świdnicy” – pisze Ewa Dobrzyńska

Z okazji Dnia Mamy wraz z naszymi sponsorami – Centrum Urody „JUSTYNA” oraz Cinema3D w Świdnicy przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. By wziąć udział w zabawie, wystarczyło przesłać do zgłoszenie konkursowe wraz ze zdjęciem z ulubionym miejscem waszej mamy, w którym chętnie spędza swój wolny czas.

Do konkursu wpłynęło wiele wyjątkowych fotografii, ujmujących nie tylko piękne krajobrazy, i wyjątkowe idealne na odpoczynek miejsca – góry, lasy, jeziora i morze. Wiele z nich zdradzały również zainteresowania mam i ich wielkie pasje – od wyjątkowego i unikalnego pszczelarstwa, przez tworzenie wspaniałych ogrodów i opiekę nad roślinami i cudownych kwiatami, po sport i ćwiczenia realizowane np. w kuchni, która przeobraziła się z racji obostrzeń epidemicznych w siłownię. Choć mogliśmy nagrodzić tylko część fotografii, za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy.

Wśród przyznanych nagród, znalazły się chwile odpoczynku i relaksu dla mam w Centrum Urody Justyna w Świdnicy. Do wygrania w naszym konkursie było w sumie pięć prezentów, w tym – manicure z parafiną na dłonie i henna brwi z regulacją. Vouchery na poszczególne zabiegi otrzymały – Ewa Dobrzyńska, Barbara Reruch, Dominika Jasinowska, Łucja Fitrzyk i Dorota Hurlak.

W zabawie można było wygrać także zaproszenia do świdnickiego kina Cinema 3D, który zacznie funkcjonować już od piątku 28 maja. Po dwa bilety na dowolnie wybrane seanse filmowe otrzymali – Agnieszka Korkuś, Angelika Krysztofiak, Grażyna Szczepańska, Edyta Kluba, Marcin Rak, Paulina Paczkowska, Andrzej Mitranka, Agnieszka Gerus, Bartosz Karkoszka i Weronika Rękawiecka.

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Świdnica24!

/red./