Strona główna 112 Przesiądą się na fotel pasażera

Przesiądą się na fotel pasażera

0

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy podczas ostatniego weekendu odebrali prawa jazdy kolejnym trojgu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h.

106 km/h i 106 km/h i 107 km/h to prędkości, z jakimi  amatorzy szybkiej jazdy zostali zatrzymani na drogach Świdnicy i gminy Świdnicy, gdzie obowiązują ograniczenia prędkości do 50km/h.

14 maja w Świdnicy około godziny 17.30 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej  kierującą samochodem marki Volvo. 51-letnia mieszkaka powiatu dzierżoniowskiego w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszała się z prędkością 106 km/h, czyli o 56 km/h przekroczyła dozwolony limit.

Dwie godziny później również w Świdnicy mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego, który  pojazdem marki Ford  poruszał się także z prędkością 106 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h .

Dwa dni później tj. 16 maja z  prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące musiał pożegnać się 59-letni mieszkaniec powiatu Ostrołęka. Mężczyzna kierując samochodem osobowym marki VW przekroczył prędkość dozwoloną prędkość o 57 hm/h.

Wszyscy ci amatorzy szybkiej jazdy na miejscu otrzymali wysokie mandaty oraz 10 punktów karnych.

/Źródło KPP w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułMiały wrócić kajaki, ale wody w zalewie wciąż bardzo mało [FOTO]
Następny artykuł„Ani me, ani be”. Spektakl dla dzieci