Strona główna Kultura „Ani me, ani be”. Spektakl dla dzieci

„Ani me, ani be”. Spektakl dla dzieci

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl familijny „Ani me, ani be…” Teatru Gry i Ludzie, które odbędzie się 29 maja o godz.17.00 w sali teatralnej ŚOK, Rynek 43.

„Zwariowany profesor Decybeliusz i jego poukładana asystentka Zosia zabiorą widzów w świat pełen dźwięków. Przeżyją śmieszne, ale i pełne grozy przygody. Do czego potrzebny im soniczny detonator? Dlaczego krowa mieszka w laboratorium? I wreszcie, czy uda im się naprawić nieudany eksperyment i doprowadzić dźwiękowy świat do porządku? „Ani me, ani be…” to autorska bajka inspirowana i oparta na dźwiękach, które często giną pośród codziennych obowiązków. Pozornie surowa scenografia, na oczach widzów zmienia się w magiczne laboratorium, gdzie prawa fizyki nie zawsze działają tak jak powinny. W spektaklu wykorzystano grę światłem i cieniem, a jak na historię o dźwiękach przystało — są one nieodłącznym towarzyszem teatralnego widowiska” – opisują twórcy przedstawienia.

 Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi, bilety  w cenie 12 zł można kupić w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury lub na stronie https://bilety.sok.com.pl/.

Poprzedni artykułPrzesiądą się na fotel pasażera
Następny artykułCzy ktoś widział Bolka?