Strona główna Artykuł sponsorowany Promocja na pierwsze urodziny salonu optycznego Glass

Promocja na pierwsze urodziny salonu optycznego Glass

0

Nowoczesny salon optyczny GLASS w Świdnicy kończy już rok! W związku z tym przygotował wyjątkowe promocje!

Glass, salon optyczny

Glass zaprasza do salonu optycznego w Świdnicy przy ul. Długiej 1. Z okazji pierwszych urodzin swojego salonu przygotował dla Państwa niespodziankę – do każdego zakupu zostanie dodany bon na 50 zł do wykorzystania w salonach Glass! Natomiast przy zakupie okularów progresywnych – druga para szkieł gratis.

Regulamin promocji jest dostępny w salonie.

W salonie Glass można znaleźć najnowsze kolekcje światowych projektantów okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, takich jak: Carrera, Prada, Burberry, Michael Kors, Versace, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Marc O’Polo, Vogue, Ray-Ban i wiele innych!

Oferujemy także profesjonalne badanie optometryczne na najbardziej zaawansowanym sprzęcie. Jako jedyny salon optyczny na naszym terenie posiadamy skaner DNEye – informuje Glass

DNEye® PRO to najnowsza technologia, która zrewolucjonizowała optykę okularową na  świecie. Po raz pierwszy pozwala na zbadanie wzroku i stworzenie okularów z precyzją, która nie jest możliwa w konwencjonalnej technologii. Jest to szczególnie ważne dla osób z astygmatyzmem, który wymaga idealnej korekcji okularowej i kluczowe dla tych, którzy noszą okulary progresywne, gdzie precyzja wykonania szkła definiuje jakość widzenia.

Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy z naszych pacjentów otrzymuje pełną gwarancję dobrego widzenia w dobranych przez nas okularach – zaznacza.

.– Jeśli wykonają Państwo u nas okulary – badanie będzie przeprowadzone bezpłatnie – dodaje.

Wizyty mogą Państwo umawiać telefonicznie lub online.

GLASS – Nowoczesny salon optyczny
Ul. Długa 1
Świdnica
www.glassoptyk.pl
Tel. 780 058 716
Mail: [email protected]
Facebook: GLASSoptyk
Instagram: Glassoptyk

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPędziła 108 km/h przez Świdnicę
Następny artykułGaleria Świdnicka rozdaje prezenty na Dzień Dziecka!