Strona główna Artykuł sponsorowany Najlepsze seriale hiszpańskie – co musisz obejrzeć?

Najlepsze seriale hiszpańskie – co musisz obejrzeć?

0

Niewątpliwie seriale hiszpańskie to jedne z najgorętszych pozycji ostatnich lat. Świetnych tytułów jest co nie miara. Sprawdź przygotowany specjalnie dla was ranking 8 najlepszych seriali hiszpańskich. Jeżeli szukasz interesujących produkcji, które wbiją cię w fotel – doskonale trafiłeś! Nie przedłużając… Jakie seriale hiszpańskie są warte uwagi?

Dom z papieru
Zaczynamy od klasyki gatunku! „Dom z papieru” jest wam na pewno znany – nawet jeśli go nie widzieliście. Było o nim naprawdę głośno, a my doskonale wiemy dlaczego! Losy ósemki zamaskowanych przestępców, którzy napadli na hiszpańską mennicę, śledziły miliony widzów na całym świecie. Całą akcją dowodził niejaki Profesor, nikomu nieznany, niezwykle tajemniczy… Serial doczekał się 4 sezonów, a fani wciąż czekają na jeszcze więcej wrażeń. Co ciekawe, „Dom z papieru” jest często porównywany do uwielbianej przez widzów produkcji „Skazany na śmierć”, Profesor zaś do genialnego Michaela Scofielda.

Chcesz dowiedzieć się więcej o serialu „Dom z papieru”? Zajrzyj koniecznie tutaj – https://serialowy.pl/rankingi/najlepsze-hiszpanskie-seriale-15063/! To prawdziwa skarbnica wiedzy, która przeprowadzi cię przez serialowy świat. Rankingi, recenzje, premiery, publikacje – to wszystko znajdziesz właśnie tutaj!

Szkoła dla elity
Piękni, bajecznie bogaci – czego bowiem chcieć więcej? I tu właśnie pojawiają się pierwsze schodki! Co może pójść nie tak, gdy twoje życie jest wręcz idealne? No właśnie! Gdy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka uczniów z niezbyt zamożnych rodzin, wszystko się zmienia. Czy uda się uniknąć tragedii? „Szkoła dla elity” to prawdziwy must-watch. Emocji i wielu wrażeń z pewnością tutaj nie zabraknie!

Uwięzione
Jak to mówią, „Uwięzione” to hiszpański odpowiednik „Orange is the New Black”. Losy więźniarek odsiadujących wyroki w kobiecym więzieniu trzymają w dużym napięciu. Głowna bohaterka – Macarena, nie potrafi jednak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Serial jest niezwykle wciągający, a zarazem mroczny i poważny.  Jeżeli Nairobi z „Domu z papieru” to wasza ulubiona postać, koniecznie musicie zobaczyć tę produkcję. Alba Flores po raz kolejny zagrała po mistrzowsku!

Telefonistki
Produkcja prosto z Hiszpanii porwała serca widzów, i to na dobre! Cofnijmy się na moment do lat 20. XX wieku… To właśnie wtedy wszystko się zaczęło! Cztery kobiety z krajowej centrali telefonicznej w Madrycie uczą się pracy w nowoczesnym miejscu. Szukają miłości, przyjaźni… A wszystko to zostało przeplecione dramatycznymi wydarzeniami. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych hiszpańskich produkcji!

Gran Hotel
Nagłe zniknięcie hotelowej pokojówki – Cristiny, wzbudza w jej bracie duży niepokój. Chcąc odkryć prawdę, zatrudnia się w hotelu i rozpoczyna własne śledztwo. Jakie mroczne sekrety skrywają pracownicy? Czy pozna przyczynę zaginięcia własnej siostry?

Velvet
Historia miłości spadkobiercy prestiżowego domu mody – Alberto i pracującej w nim szwaczki imieniem Ana zachwyca i intryguje. Życie nie zawsze jest takie proste… Nie zabraknie tutaj zazdrości, rodzinnych dramatów i wielkich pieniędzy! Czy zakochani mają szansę na stworzenie, czegoś wyjątkowego mimo przeciwności losu?

Czerwony orzeł
„Czerwony orzeł” to nie tylko tytuł, lecz także przydomek tajemniczego bohatera, który niesie pomoc prześladowanym oraz poszukuje zabójców swojej żony. Kim rzeczywiście jest? To nikt inny jak Gonzalo Montalvo, szukający sprawiedliwości w przebraniu. Czy ulegnie kobietom, które staną na jego drodze? Czy jego tajemnica wyjdzie na jaw? Koniecznie sprawdźcie!

Internat
O elitarnych hiszpańskich szkołach jest niebywale głośno! Zakazany owoc smakuje najlepiej… Skądś to zapewne znacie! „Internat” to kolejny serial opowiadający o nastolatkach uczęszczających do szkoły z internatem. Starannie wychowani, zamknięci w złotej klatce… Za bramą kryje się jednak jakaś tajemnica, którą ktoś za wszelką cenę pragnie ukryć, narażając przy tym na śmiertelne niebezpieczeństwo nauczyciela i grupę uczniów. Czego możecie się spodziewać? Uczucia grozy i dużego napięcia!

To już koniec!  Z tą drobną pomocą być może znajdziecie idealny serial hiszpański, który porwie was już w pierwszych minutach!

/Artykuł sponsorowany/