Strona główna Konkursy Kawa Świdnicka już dostępna!

Kawa Świdnicka już dostępna! [KONKURS]

0

Palarnia Blend wprowadza lokalną kawę, która będzie kojarzona ze Świdnicą. O samej mieszance, a także wiążącymi się z nią niespodziankami, opowiada jej właściciel – Paweł Żyłka.

Jest nam niezmiernie miło, że Świdnica będzie miała swoją własną kawę. Tym bardziej, że nie jest to sztucznie wykreowany produkt, a kawa wybrana przez świdniczan. Raz do roku, na Boże Narodzenie, robimy Kawę Świąteczną i za każdym razem są później pytania – gdzie ją można kupić? Stwierdziliśmy wspólnie, że dobrym pomysłem będzie zrobienie smacznej, ładnej i kolorowej paczki kawy, która będzie kojarzona z naszym miastem. Długo myśleliśmy nad etykietą, która byłaby kojarzona ze Świdnicą, a jednocześnie nie byłaby klasycznym widokiem na Katedrę i tak właśnie powstał dzik-kawosz. Dzik widnieje w herbie miasta oraz jest jednym z jego symboli, ma także swoją rzeźbę w centrum miasta – wyjaśnia Paweł Żyłka

– Mieszanka Świdnicka jest taką kawą, jaką lubią nasi lokalni klienci – słodka, zbalansowana, z delikatną kwasowością, o zdecydowanych nutach czekoladowo-orzechowych. Składa się z trzech Arabik – z Gwatemali, Brazylii i Nikaragui. Przetestowaliśmy ją na wszelkie możliwe sposoby i w każdej bardzo nam smakowała. Będzie dostępna również w obniżonej cenie przez pierwszy tydzień w ofercie Palarni Blend, na naszej stronie www.palarniablend.pl– mówi właściciel palarni.

Szykujemy też dla Państwa niespodzianki! Dwie darmowe paczki kawy o identycznej gramaturze zostawione zostaną przez nas w lodziarni Gałka, na świdnickim rynku. Będą czekać na pierwsze dwie osoby/rodziny, które udadzą się w niedzielę do tejże lodziarni i powiedzą sekretne hasło Kawa Świdnicka. Mamy nadzieję, że Mieszanka Świdnicka przypadnie Państwu do gustu i serdecznie zapraszamy do zabawy! – zachęcają Justyna i Paweł  z Palarnii Blend.

Pyszną świdnicką kawę można wygrać również w konkursie, zorganizowanym na portalu Świdnica24. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co najbardziej lubię w Świdnicy? Zgłoszenie należy przesłać na adres [email protected]. Mail zatytułowany “Kawa Świdnicka” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 14 maja do południa. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki ogłosimy też na portalu Swidnica24.pl. Nagród nie wysyłamy. Powodzenia!

/Materiały – Palarnia Blend/

Poprzedni artykułPowtórzyć rezultat z pierwszego spotkania [LIVE]
Następny artykułLibacje w parku, alkoholowe „występy” w centrum i zbyt głośna lokomotywa. Interwencje straży miejskiej