Strona główna Artykuł sponsorowany Jak przedłużyć włosy na nano ringi?

Jak przedłużyć włosy na nano ringi?

0

Zabieg przedłużania wybiera obecnie coraz więcej kobiet, które marzą o długich, pełnych objętości włosach, ale… nie chcą czekać aż pasma naturalnie urosną. Jesteś jedną z nich? Chcesz dowiedzieć się, jak przedłużyć włosy na nano ringi, aby uzyskać długotrwały efekt? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

Zabieg przedłużania włosów na nano ringi jest bardzo prosty, szybki i bezpieczny. Wizyta w salonie fryzjerskim nie zajmie Ci dużo czasu, zwłaszcza jeśli wybierzesz się do doświadczonego stylisty. Specjalista podzieli Twoje włosy na niewielkie pasemka, do których dobierze odpowiednią liczbę doczepianych kosmyków. To, ilu ich użyje zależy od oczekiwanego efektu oraz grubości Twoich własnych włosów.

Nowe kosmyki stylista przyczepi do Twoich naturalnych za pomocą nano ringów – specjalnych, maleńkich obręczy wykonanych z miedzi. Następnie każdą z nich mocno zaciśnie na konkretnym pasemku, dzięki czemu doczepy trwale utrzymają się na swoich miejscach.

Dla kogo metoda przedłużania włosów na nano ringi jest odpowiednia?

Do przedłużania włosów na nano ringi nie wykorzystuje się wysokiej temperatury ani środków chemicznych, które mogłyby dodatkowo niszczyć czy obciążać włosy. Jest to całkowicie naturalna, bezbolesna i zupełnie nieinwazyjna dla kosmyków metoda. Dzięki temu będzie ona dla Ciebie odpowiednia, nawet jeśli Twoje naturalne włosy są słabe, rzadkie lub cienkie. Nano ringi są lepszą wersją używanych wcześniej mikro ringów i są maleńkich rozmiarów – ich średnica wynosi zaledwie 2 mm. W związku z tym nawet na delikatnych włosach będą bardzo dyskretne i ledwo wyczuwalne.

Korzystanie z nano ringów może okazać się jednak nieodpowiednie, jeśli przejawiasz objawy uczulenia na miedź. Osoby z alergią na ten materiał powinny zdecydować się na inną metodę przedłużania włosów, których jest wiele. Profesjonalny stylista z pewnością dobierze dla Ciebie najlepszą z nich.

Czy taka metoda jest trwała?

Czas, po którym będziesz potrzebować korekty, zależy głównie od szybkości, z jaką rosną Twoje włosy. Kosmyki doczepiane na nano ringi pięknie utrzymują się na naturalnych włosach i do fryzjera warto ponownie udać się po upływie około 3 miesięcy od aplikacji. Do tego czasu możesz bez przeszkód cieszyć się nową fryzurą i wspaniałymi długimi włosami.

Co więcej, na co dzień nie musisz się nimi w żaden sposób szczególnie przejmować – mycie, czesanie ani żadne inne stylizacje nie są szkodliwe dla doczepów. Dzięki temu możesz traktować nowe pasemka jak swoje własne włosy i farbować je lub układać w ulubione fryzury bez stresu o to, że coś się z nimi stanie lub że się zsuną.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Nano-Ringi-223.html

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPonad 3 tys. nowych zakażeń w kraju. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?
Następny artykułDwie noce z zamknięciem przejazdu i objazdami. Trwa remont na „trzydziestce piątce”